Která moderátorská dvojice SuperStar byla nejvíce sehraná? Dejte jí hlas v anketě!

SuperStar moderátorské dvojice
Zdroj: TV Nova

Psal se rok 2004, když se v Česku vůbec poprvé hledala SuperStar. Během krátké chvilky se show stala hotovým fenoménem a ze soutěžících se doslova „přes noc“ staly hvězdy, na které před hotelem čekaly zástupy fanynek a fanoušků. V moderování této pěvecké soutěže se vystřídalo několik dvojic. Které z nich to na pódiu nejvíce ladilo?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Historicky první moderátorskou dvojici pořadu Česko hledá SuperStar, utvořili Laďka Něrgešová a Ondřej Brzobohatý. Pro oba to byla první velká moderátorská zkušenost. Sympatický hudebník a tehdy rádiová moderátorka nastartovali tuto pěveckou soutěž opravdu skvěle.

Česko hledá Superstar - 2004 - Petr Poláček
Zdroj: TV Nova

Druhou řadu, která se vysílala o rok později, pak Laďka Něrgešová moderovala po boku nového kolegy Petra Holíka. Třetí a zároveň poslední řadu Česko hledá SuperStar pak odmoderoval pouze Leoš Mareš, u kterého už bylo v roce 2006 jasné, že je to velký talent a budoucí moderátorské eso.

Česko Slovenská SuperStar: Leoš Mareš a Adela Banášová
Zdroj: TV Nova

Svou premiéru si první Česko Slovenská SuperStar odbyla 6. září 2009 a spolu s novým a mezinárodním glancem soutěže se představila i nová mezinárodní moderátorská dvojice Leoš Mareš a Adela Banášová, dnes Vincenzová.

 

Mareš políbil Tinu v přímém přenosu
Zdroj: TV Nova

Rok 2011 patřil také SuperStar. Adelu Banášovou ovšem po boku Leoše Mareše vystřídala slovenská zpěvačka Tina. O rok později Leoš Mareš nabídku na moderování nepřijal a Tina otěhotněla. Štáb ovšem našel velmi rychle nové a neokoukané tváře. Moderátory 3. řady Česko Slovenské SuperStar se v roce 2013 stala Zorka Kepková, dnes Hejdová, která už tenkrát uváděla Snídani s Novou, a Roman Juraško z Telerána na TV Markíza.


V roce 2015 pak měli diváci možnost vidět další novou moderátorskou dvojici, kterou vytvořili Martin Pyco Rausch a modelka Jitka Nováčková. Letošním a zatím posledním ročníkem SuperStar 2018 provázel po devíti letech opět Leoš Mareš. Po svém boku měl devětadvacetiletou modelku a moderátorku Jasminu Alagič. 

Která moderátorská dvojice SuperStar byla nejvíce sehraná?

Hlasovalo 691 lidí.

Pěvecká soutěž je s vámi i v létě. Všechny díly SuperStar 2018 můžete sledovat až do 31. srpna na Nova Plus.

 

kuci