SLADKÉ I OSTRÉ: Která z porotkyň SuperStar vás nejvíce bavila? HLASUJTE!

Superstar porotkyně
Zdroj: TV Nova

Jsou krásné, talentované i fundované a své zkušenosti a léta praxe se rozhodly uplatnit jako porotkyně fenomenální pěvecké soutěže SuperStar. Která ze sedmi dam vás v roli porotkyně nejvíce bavila?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Ewa Farna
Jako nejmladší z porotkyň SuperStar usedla v roce 2013 po boku Ondřeje Soukupa a Pavola Habery nespoutaná a divoká Ewa. Ta dala naplno průchod svému polskému temperamentu a nebála se před kamerou například polít hlavu. Za své chování také byla po dobu soutěže několikrát  mediálně pranýřovaná.

SuperStar - porota, splash
Zdroj: Archiv TV Nova


Marta Jandová
Dcera Petra Jandy, frontmana kapely Olympic, se řádně „potatitla“ a má za sebou velkou zahraniční hudební kariéru s kapelou Die Happy. V porotcovském křesle SuperStar usedla hned dvakrát. A to v roce 2009 při první Česko Slovenské SuperStar a následně o šest let později, kdy na ni už doma čekala tehdy dvouletá dcera Marie.


Katarína Knechtová

Zatím poslední ročník SuperStar přivítal v porotě pouze jednu ženu. Katarína se za porotcovským pultem mezi Pavolem, Benem a Matějem vyjímala jako něžná květinka. Všudypřítomný mužský element zpěvačce rozhodně nevadil. Od svých sedmnácti let, kdy se pohybuje na hudební scéně, si na pánské okolí už zvykla. 

 

Česko Slovenská SuperStar: Porota
Česko Slovenská SuperStar: Porota

Gabriela Osvaldová
Ostřílená textařka, která píše písně pro nejrůznější interprety už od roku 1988, zasedla do porotcovského křesla v roce 2011 při 2. řadě Česko Slovenské SuperStar a také při historicky první řadě Česko hledá SuperStar v roce 2004. Osvaldová je dvorní textařkou Lucie Bílé. Pokud si občas broukáte písně Láska je láska, nebo Most přes minulost, autorem textu je právě tato porotcovská matadorka.

 


Dara Rolins
Slovenská diva a bývalá partnerka Rytmuse vystupovala už jako dvanáctiletá po boku Karla Gotta s písní Zvonky štěstí. Poté, co Dara dospěla, se začala věnovat spíše taneční muzice. V SuperStar se představila v roce 2009.

 

Jandová a Vytisková

Klára Vytisková
Klára po boku Marty Jandové, Ondřeje Soukupa a Pavola Habery usedla v Česko Slovenské SuperStar v roce 2015. Ve stejném roce upozadila kapelu Toxique a s projektem KLARA. vydala svou první sólovou desku. Dnes žije společně s manželem a dětmi za Prahou a je o ní pořád slyšet.

SuperStar - záchvat Marty 4

 

Helena Zeťová
Zpívá od svých patnácti let, ale nejvýrazněji se zapsala do paměti v dívčí skupině Black Milk, kde účinkovala společně s Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou a nazpívala například hity Sedmkrát nebo Modrej dým. Z její sólové kariéry je pak nejvýraznější píseň Impossible. Jako porotkyně se v SuperStar objevila v roce 2011. Heleně před několika lety učarovalo Řecko, kam se přestěhovala, a žije zde dodnes.


 

Která z porotkyň Česko Slovenské SuperStar vás nejvíce bavila?

Hlasovalo 760 lidí.

Všechny díly SuperStar 2018 můžete až do 31. srpna sledovat na Nova Plus a připomenout si kroky všech soutěžících.

 

kuci