Který fešák z Česko Slovenské SuperStar zlomil vaše srdce? Přiznejte se a dejte mu hlas

Fešáci SuperStar
Zdroj: TV Nova

Psal se rok 2009 a na televizní obrazovky vstoupila Česko Slovenská SuperStar. Pro větší diváckou atraktivitu došlo ke sloučení populární pěvecké soutěže ve dvou zemích, a to tedy naší a našich bratrů. Počet přihlášených tak rázem vzrostl, stejně jako prožitky. Kromě talentů se vynořili i noví lamači dívčích srdcí. Který z nich získal to vaše?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

V první Česko Slovenské SuperStar, tedy v roce 2009, okouzlil dívky tehdy dvaadvacetiletý Ben Cristovao, který se mezi ostatními soutěžícími vyjímal svým exotickým vzhledem a i díky němu lákal slečny k obrazovkám, v roce 2018 pak usedl do porotcovského křesla. Benjamínek Denis Lacho se zařadil mezi nenápadné soutěžící, ovšem v jeho případě platilo přísloví: "Tichá voda břehy mele", a semlel tak srdce mnoha fanynkám. Blonďatý rocker Miroslav Šmajda si jejich přízeň zase získal díky extravagantnímu účesu a své pohodové povaze. V samotném finále mu vítězství uniklo doslova o vlásek a obsadil stříbrnou příčku za vítězem Martinem Chodúrem.

Miro Šmajda

Miro Šmajda
Zdroj: MTV Miro Šmajda


Na začátku roku 2011, ve druhé řadě, pobláznil fanynkám hlavu roztomilý Slovák Martin Harich a také český Martin Kurc. Vítezství si pak odnesl Lukáš Adamec.

Martin Harich
ČTVRTÉ FINÁLE - Martin Harich
SuperStar - ČTVRTÉ FINÁLE - Martin Harich


Ve třetí Česko Slovenské SuperStar se dívkám v roce 2013 kolena podlamovala ze Štefana Pčelára, který už na castingu okouzlil i porotkyni Ewu Farnou. O jejich vztahu se dlouho spekulovalo, ale oba to razantně odmítali. O jekot fanynek se v této řadě postarali i Martin Šafařík a Karol Komenda. Tato řada nakonec měla vítězku – Sabinu Křovákovou.

Štefan Pčelár
SuperStar: Štefan Pčelár - 4. finále


Ve čtvrté řadě v roce 2015 velmi exceloval Dalibor Slepčík, který si tehdy jako patnáctiletý v mžiku získal silnou přízeň publika. Na paty mu šlapali Štěpán Urban a Pavol Kovaliček, jež se prozpívali až do Super finále. Nikdo z nich si ale nevyzpíval vítězství, to připadlo Emmě Drobné.

Dalibor Slepčík
Dalibor Slepcik


V páté a prozatím nejčerstvější SuperStar, tedy v té letošní, byl jedním z nejobletovanějších soutěžících „průšvihář“ Petr Borkovec, který na sebe upozornil už v první  fázi drsného Super Výběru, kdy se opil do němoty. Sympatie dam si získal i hodný zrzek Jakub Pružinský a charismatický Bryan Gandola. Vítězství si opět odnesla dáma, a to Tereza Mašková.

Pěvecká soutěž je s vámi i v létě. Všechny díly SuperStar 2018 můžete sledovat až do 31. srpna na Nova Plus.


Který fešák z Česko Slovenské SuperStar zlomil vaše srdce?

Hlasovalo 1413 lidí.

*Nejde o úplný seznam všech finalistů ze všech řad, je to výběr těch, kteří se do myslí a srdcí zapsali nejvíce. 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:kuci