Česko hledá SuperStar před 14 lety: Který hezounek z prvních řad se stal vaší platonickou láskou?

Hezounci v SuperStar
Zdroj: TV Nova

První tři ročníky Česko hledá SuperStar představily několik skvělých talentů i pohledných a sympatických mužů. Soutěž tehdy zasáhla několik generací a o účastníky byl nebývalý zájem ze stran médií i diváků. Po letech se můžete přiznat, kterému z fešáků jste posílali své SMS hlasy, tajně si lepili jeho fotky do památníčků a měli v pokoji na zdi jeho plakát?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

V historicky první řadě Česko hledá SuperStar se jako největší lamač dívčích srdcí zapsal v roce 2004 osmnáctiletý Sámer Issa. Když soutěž opustil, fanynky ronily slzy ještě několik následujících dní. Nesmíme ovšem zapomínat ani na rockera se sametovým hlasem Petra Poláčka, či milého Juliána Záhorovského a Tomáše Savku, který skončil na „bramborovém“ čtvrtém místě.

SuperStar 2004
Zdroj: VOYO.cz SuperStar 2004


Ve druhém ročníku Česko hledá SuperStar v roce 2005 patřil mezi nejvíce obletované Michael Foret, který je nyní úspěšným nejen muzikálovým zpěvákem. Dalším lamačem dívčích srdcí byl stříbrný Petr Bende. Dámské publikum si tehdy získal i roztomilý Filip Jankovič.

 
SuperStar 2005
Zdroj: VOYO.cz SuperStar 2005


Třetí a zároveň poslední ryze tuzemská SuperStar přinesla do dívčích pokojíčků a památníků v roce 2006 Aleše Burketa, vítěze a blonďatého andílka Zbyňka Drdu, stříbrného rockera Davida Spilku i usměvavého Romana Lasotu.

SuperStar 2006
Zdroj: VOYO.cz SuperStar 2006


Vzpomínáte na ně? Jistě ano, vybaví se vám, jakoby to bylo včera! Nejde o všechny pány ze tří sérií Česko hledá SuperStar, je to výčet těch, kteří se zapsali do pamětí i srdcí nejvíc. A nyní se přiznejte, který z nich vám tehdy nedal spát? Hlasujte v anketě :).


Který z hezounků Česko hledá Superstar si vás naprosto získal?

Hlasovalo 404 lidí.

 
kuci