JE TO VENKU! Mariana Prachařová zpívá jako SuperStar! Vlastnosti světové hvězdy jí však chybí...

Zdroj: TV Nova

Být sexy a občas citlivá, být r'n'b a zároveň být hitová a bavit tisíce lidí. Takový cíl má na světě spousta hudebních umělců. Někteří to zvládají dobře, a jiní ne. Jak s touto odyseou bojuje nadějná zpěvačka Mariana Prachařová? Její nový klip je super!

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Zpěvačku Marianu Prachařovou na sociálních sítích sleduje bezmála 80 tisíc lidí. A se svoji širokou základnou pracuje na dobré úrovni. Už tím splňuje jednu z esencí života hudebních hvězd. Ale co dál? Dál je potřeba produkovat kvalitní hudbu, a nedávno vydaným singlem s videoklipem Mariana ukazuje, že zvládá i tohle na jedničku.

Mariana Prachařová hvězdou pěvecké show Coca-Cola Souboj coverů - 5
Zdroj: oficiální zdroj

„Konečně se na naší scéně objevilo něco, co má říz,” komentují hudební fanoušci nový klip zpěvačky Mariany Prachařové. Tento song s názvem Ghost in the Club zachycuje pohled Mariany na dnešní mladou generaci a jejich problémy s láskou. Klipem a textem vzkazuje, že i ona je obyčejný člověk s trápením a všedními starostmi. Samotná úroveň klipu je dost vysoká a může s klidem konkurovat světovým hvězdám typu Katy Perry či Taylor Swift.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

„Světových hvězd je spousta, já se budu opakovat, ale mám ráda Justina Biebera,“ prozrazuje o sobě. A ať kanadskou popovou hvězdu diváci uznávají nebo ne. Jedno se mu musí nechat. Má miliony fanoušků, popovou hudbu dělá na vysoké úrovni, prostě je světovou superstar. Což není jednoduchá věc. Má Mariana některé vlastnosti, které dělají Justina Biebera tím, čím je? „Myslím si, že asi ne. Já nevím,“ uzavírá se smíchem ošemetné téma.

PODÍVEJTE SE NA JEJÍ VYSTOUPENÍ V SOUBOJI COVERŮ!

Souboj coverů - Finálová dvojka
Zdroj: TV Nova

A jaké jsou podle ní vlastnosti těchto megahvězd? To zjistíte ve videu. Také se dozvíte více o projektu Coca-Cola Souboj coverů, kde se probojovala až do finále a může se těšit na duel s další mladou hvězdou Vojtou Drahokoupilem. Jak si povede můžete sledovat 9. května od 17:00 na NovaPlus! 

Maci