MARIANA PRACHAŘOVÁ zavzpomínala na hraní v Ulici: Kdyby mohla, zopakovala by si svou roli?

Zdroj: TV Nova

V její rodině je hereckou múzou políbený snad každý. Maminka Dana Batulková, tatínek David Prachař i bratr Jakub. I ona měla pocit, že by mohla být herečkou, ale zjistila, že má blíže k muzice. Svoje umění právě ukazuje v Coca-Cola Souboji coverů. Pamatujete si Marianu v některé z jejích hereckých rolí?

Přehrát nejnovější díly SuperStar


Krásná Mariana Prachařová se stále více prosazuje jako zpěvačka. Na konci března vydala nový videoklip k písni Ghost in the Club. Jedná se už o druhý singl, který je o dost temnější a rychlejší. Zdá se, že hudebně má dobře našlápnuto. Jenomže to má jeden háček.Ráda bych se zpěvem živila, ale je to pro mě těžký. Zatím je pro mě obtížné zpívat před lidmi. Jsem ještě hrozně nervózní,“ přiznala sympatická blondýnka. A právě z toho důvodu se rozhodla vyzkoušet novou hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, kde se proti sobě v různorodých výzvách utkává osm talentovaných umělců. „Snad se tady osmělím!“

Souboj coverů - 5. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Mariana má tu výhodu, že její bratr Jakub je zkušeným hudebníkem, který své mladší sestřičce může dávat cenné rady. Jenomže to není tak jednoduché, jak se může zdát. „S ním je to náročný. On mi nebere telefony a je těžký se s ním domluvit. Takže teďka s ním moc nekomunikuji, ani neví, že jsem v Souboji coverů,“ posteskla si.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Když se nevěnuje budování hudební kariéry, tak se sbalí a odjede pryč. Mariana miluje cestování a do poznávání světa kolem sebe ráda investuje každou korunu, kterou si vydělá. Nejlidnatější město Ameriky je místo, které jí přirostlo k srdci, a rozhodně se nespokojila pouze s jednou návštěvou. „New York miluji, ale Praha je můj domov,“ svěřila se.
Souboj coverů - 5. díl - 3
Zdroj: TV Nova

A jak vzpomíná na své úplné začátky? Zahrála si například v pohádce Poklad na Sovím Hrádku postavu Andělky. Pak si zahrála vedlejší roli v Comebacku. „Byla to mini rolička, ale bylo to skvělý, protože tam hrála máma,“ zavzpomínala nostalgicky. „Pak jsem byla ještě v Ulici a tam jsem hrála hroznou potvoru. Ale to mě hrozně bavilo!“ uzavírá vzpomínky na své herecké začátky.
 
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Jak to Mariana Prachařová zvládne? Na to si musíte počkat do středečního večera. Tak sledujte od 17:00 videoportálu NovaPlus.

 

Maci