Slyšeli to Prachař a Batulková? Mariana prozradila, co zdědila po rodičích. VIDEO

Vítězka Coca-Cola souboje coverů Mariana Prachařová odpovíddala v živém rozhovoru divákům TV Nova. Jak si cenní svého prvního velkého vítězství a jak to má s trémou?

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Čtyřiadvacetiletá Mariana Prachařová pochází z herecké rodiny. Její rodiče ovšem nikdy nechtěli, aby se hraní věnovala, natož ho studovala. Přesto se Mariana před kamerou několikrát objevila, a to například v jako kadeřnice Sandra v seriálu Ulice. Aktuálně ale Marianu láká spíše hudba a ráda by se prosadila jako zpěvačka. Přesto je to pro ni celkem nová disciplína a stále bojuje s trémou a nervozitou při vystoupeních.

Velkou školou života pro ni byla účast v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, kterou Mariana vyhrála a s ní i vystoupení v rámci Super finále SuperStar. Už teď jí stresuje, že její vystoupení bude sledovat tisíc diváků v sále, porotci a ještě diváci u televizní obrazovky. Nikdy navíc nevystupovala s žádnou choreografií, která bude na velkém podiu potřeba. V plánu má proto co nejdříve zavolat a domluvit si pěvecké hodiny u hlasové poradkyně Lindy Finkové, která mladé zpěváky také hodnotila v rámci jedné z úvodních disciplín hudební reality show.

V Souboji coverů Mariana zažívala s dalšími sedmi účastníky velký stres. Show byla plná nástrah a nečekaných úkolů. Pro Marinu byla nejvíce stresující zkouškou píseň zpívaná na ulici – tzv. busking.

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 1
Zdroj: TV Nova

A kterému ze soutěžících, s kterými se Mariana už brzy potká naživo, fandí v letošní SuperStar? „Mě hrozně baví Kuba a Tereza,“ prozradila v livestreamu čtyřiadvacetiletá zpěvačka, která už doma pilně zkouší a psychicky se připravuje na své vystoupení v Super finále SuperStar, které proběhne 10. června.
 

kuci