ANKETA: Megahit Věry Špinarové zazpívaly v TV i Gunčíková nebo Konvičková. Byly lepší než Mašková? HLASUJTE!

SuperStar Tereza a Markéta
Zdroj: TV Nova

V Super finále letošní SuperStar Tereza Mašková zazpívala píseň Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš. Ta velký hit nazpívala v roce 1976 na hudbu Ennia Morriconeho z filmového westernu Tenkrát na Západě. Kromě vítězky SuperStar 2018 tento hit zpívalo, v různých provedení, i mnoho dalších hvězd. Kdo se vám líbí nejvíc?

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Tereza Mašková udělala krásnou tečku za SuperStar 2018. Jako poslední song na velkém podiu zazněl superfinálový večer velký hit Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš, který už na generálce vehnal samotné růžovovlasé soutěžící a vítězce letošní řady SuperStar slzy do očí. 

Před Terezou zpívala stejný song například Markéta Konvičková, která se Česko Slovenské Superstar účastnila v roce 2009 a ve stejném ročníku se potkala například s Benem Cristovaem, Janem Bendigem, Mirem Šmajdou, nebo Monikou Bagárovou. Markéta si hit Jednoho dne se vrátíš střihla na předávání cen Český Slavík 2017. Písní vzdala hold hvězdám, které v tomto roce opustili český showbyznys. A i když se jí místy trémou a zodpovědností třásl hlas, svého úkolu se zhostila opravdu s grácií.

Stříbrná soutěžící 2. řady Česko Slovenské Superstar Gabriela Gunčíková si v jednom z kol soutěž píseň Jednoho dne se vrátíš, také zazpívala. Tenkrát jí známý hit vybral její kolega a vítěz 2. řady Česko Slovenské Superstar Lukáš Adamec. Co myslíte? Naložil Gábině více, než unesla?

Herec Martin Dejdar ve třetí řadě show Tvoje Tvář má známý hlas si vylosoval Věru Špinarovou v neúprosné ruletě hvězd. Podal neskutečný výkon, na to, že píseň zpívá v originále žena s takovým rozsahem. Co myslíte vy? Hlasujte v anketě.

 

Ve kterém podání se vám hit zpěvačky Věry Špinarové líbil nejvíce?

Hlasovalo 2124 lidí.kuci