Nejlepší moderátorská DVOJKA SuperStar: Se kterou dámou to MAREŠOVI ladilo nejvíc? HLASUJTE

Moderátorky SuperStar
Zdroj: TV Nova

Jsou své a okouzlující, každá po svém. Tina, Jasmina a Adela se staly parťačkami Leoše Mareše při moderování populární pěvecké soutěže SuperStar. Jsou nezapomenutelné a s každou mu to v danou chvíli klapalo. Se kterou ale úplně nejvíc? Vyjádřete váš názor v anketě o nejlepší "marešovské“ duo Česko Slovenské SuperStar!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

V česko-slovenské historii pěvecké soutěže SuperStar se Leoš Mareš jako moderátor objevil celkem čtyřikrát. Jednou sám a třikrát po boku krásných slovenských kolegyň, se kterými v přímých přenosech utvořil nezapomenutelnou moderátorskou dvojici.

Moderátor SuperStar Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova Moderátor SuperStar Leoš Mareš

Zcela poprvé a zároveň naposledy sám se na pódium s moderátorskou úlohou postavil v roce 2006, a to v čistě české verzi této soutěže Česko hledá SuperStar. O tři roky později, tedy v roce 2009, přišla Česko Slovenská SuperStar a Leoš Mareš tak dostal parťáka ze sousední země.
Česko Slovenská SuperStar: Leoš Mareš a Adela Banášová
Zdroj: TV Nova

Společnost mu na pódiu velkolepé soutěže dělala jedna z nejvytíženějších moderátorek Slovenska Adela Banášová, dnes Vinczeová. Tu pak v roce 2011 Leoš „vyměnil“ za zpěvačku a moderátorku s maďarskými kořeny Tinu.
Česko Slovenská SuperStar: Mareš a Tina
Česko Slovenská SuperStar: Mareš a Tina

Po sedmileté odmlce se v Česko Slovenské SuperStar 2018 objevil Leoš Mareš po boku s devětadvacetiletou slovenskou modelkou a moderátorkou s makedonskými kořeny Jasminou Alagič.
Leoš Mareš a Jasmina Alagič
Zdroj: TV Nova

S každou dámou utvořil originální duo přinášející pokaždé jiné zážitky. Přesto, se kterou mu to podle vás klapalo po všech stránkách nejvíc?

Se kterou dámou utvořil Leoš Mareš nejlepší moderátorskou dvojici?

Hlasovalo 4300 lidí.

 

Ty nejlepší momenty Leoše Mareše v SuperStar si připomeňte ZDE.

 

 

 

kuci