MÓDNÍ POLICIE ZASAHUJE: Bláznivé kreace, míchaní několika stylů, opičení se. Peklo v SuperStar!?

Soutěžící mají v soutěži SuperStar jedinečnou možnost stát se módními ikonami ve stylu hudebních hvězd. A stejně jako v minulých letech, i letos se všichni snažili zaujmout svými outfity. Kdo ale zazářil a kdo naopak pohořel?

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Někteří soutěžící v prvním dílu hudební show SuperStar svými outfity šokovali nejen porotu, ale i samotné diváky. Nechyběly odhalené křivky, průsvity i bláznivé kreace. To ale může být leckdy na škodu, protože jak tvrdí odborníci na etiku: „Čím víc své tělo odhalíme, tím menší uděláme dojem,“ Našlo se ovšem i spousta kousků, které byly decentní.

Jakub Pružinský
Zdroj: TV Nova

Účastníci SuperStar jsou ještě velmi mladí a tvární. A tomu odpovídá i jejich styl, který se ve spoustě případů snaží uniknout ze stereotypu a módní šedi. Je to velice příjemné překvapeni, jak jsou někteří z nich zajímaví, barevní, ale někdy i bizarní.
Barbora Žďárská
Zdroj: Nova.cz

Také se našli jedinci, kterým scházelo sebevědomí, odvaha, invence nebo čert ví, co to je, že nechtěli vyčnívat, ale naopak maximálně splynout. Opačným extrémem může být naopak vzhled, který upoutá pozornost z velké dálky, například díky odvážnému experimentu s růžovými vlasy.
Tereza Anna Mašková
Zdroj: TV Nova

Ať už se naši soutěžící snaží nebo nesnaží zapůsobit zvoleným stylem, málokdo ho má vychytaný do všech detailů. Nemusí však zoufat, za pomocí vizážistu se z nich brzy stanou hvězdy pódia! Tak to nezapomeňte sledovat každou sobotu od 20:20 na Nově!Maci