Nejlepší porotce 1. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

1. finále porotci SuperStar
Zdroj: TV Nova

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás v prvním finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Během castingu i náročného Super Výběru byl osud jednotlivých soutěžících v rukou čtveřice porotců. Ostřílený Pavol Habera, benjamínek Ben Cristovao, krásná Katka Knechtová a vtipný Matěj Ruppert. Právě tato čtveřice se mezi sebou neustále dohadovala a řešila, který z favoritů má na to, aby uspěl v temných vodách showbyznysu a prosadil se na hudební scéně.


O osudu jednotlivých soutěžících už od prvního finálového večera rozhodují pouze SMS hlasy. Porotci tak mají v rámci finálových večerů spíše poradní hlas a jednotlivá vystoupení jen hodnotí. Kdo z nich vás v tomto díle nejvíce zaujal?

Který z porotců vás v 1. finále SuperStar nejvíce zaujal?

Hlasovalo 841 lidí.

 

Druhé finále sledujte už příští neděli – 20. května ve 20:25 na TV Nova. Chcete se finálových večerů účastnit? Zažít atmosféru naživo? Kde získat lístky, se dozvíte ZDE.

 

 

kuci