DRUHÁ FÁZE SOUTĚŽE: Účastníky Coca-Cola Souboje coverů čeká pořádná výzva, která není pro slabé povahy!

Souboj coverů - Adriana Marie vs. Vojtěch Drahokoupil
Zdroj: TV Nova

Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů poprvé opustí komfort nahrávacího studia a vydají se ven. Pro čtyři semifinalisty je připravena pořádná výzva, o které se dozvědí jen pár vteřin před tím, než se zapnou kamery!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Diváci Coca-Cola Souboje coverů už znají všechny postupující – Marianu Prachařovou, Adrianu Marii a Kate Rezkovou. Jako poslední dámské osazenstvo doplnil jediný kluk, a to zpěvák Vojtěch Drahokoupil.

Vojta Drahokoupil a Linda Finková
Zdroj: TV Nova

Semifinálová čtyřka je tedy jasná, ale co bude dál? Do porotcovského křesla už neusedne Linda Finková, tentokrát budou hodnotit jiní. Ale kde a za jakých podmínek vám zatím neprozradíme. Co ovšem můžeme prozradit je dvojice, ze které vzejde první finalista.
Souboj coverů: Vojta D. a Adriana Marie

Jako první půjde do boje Vojta Drahokoupil alias Vojta D. Sám si píše muziku i texty. V minulém kole uspěl s písní I Won´t Give Up od Jasona Mraze. Zdá se, že Vojta bude horkým favoritem…
Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil - 4
Zdroj: TV Nova

Ale být favoritem není vždy výhoda... To potvrdila Vojtova soupeřka Adriana Marie, která v prvním kole porazila favorita Jana Nedvěda a hned byla pasována do role černého koně celé hudební reality show. V souboji uspěla s písní od Dua Lipa – New Rules.
Souboj coverů - druhý duel - Adriana Marie
Zdroj: TV Nova

Tentokrát budou oba zpívat stejný song – světový hit Granade od Bruna Marse. Jedná se o srdcervoucí song o zlomeném srdci.

VŠECHNY DÍLY SOUBOJE COVERŮ NALEZNETE ZDE!


Dokáží se Vojta a Adri vcítit do role zlomeného člověka, který touží jen po lásce té jediné osoby? A komu budou zpívat? Vše se dozvíte v Coca-Cola Souboji coverů ve středu v 17:00 na video portálu NovaPlus.
 

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 44 lidí.
Maci