VSTŘÍC SLÁVĚ V SHOWBYZNYSU: Moderátorský zajíc Marek Zeman ovládl Souboj coverů i SuperStar!

Aktualizováno 14.5. 2018 14:59
Zdroj: TV Nova

Moderuje online pořad Coca-Cola Souboj coverů, a to není všechno! Marek Zeman také vedle Leoše Mareše a Jasminy Alagič provází letošním ročníkem SuperStar.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Mezi moderátory se objevila mladá krev – teprve dvacetiletý Marek Zeman dostal od známého režiséra Markuse Kruga příležitost moderovat pořad plný zábavy, napětí, emocí a především hudby. V Coca-Cola Souboji coverů se Zeman předvedl jako moderátor úplně poprvé.

Souboj coverů - Marek Zeman a Emma Drobná
Zdroj: TV Nova

Moderuju poprvé, ale naštěstí je to pojaté malinko jinak než běžné moderování, takže mě to baví a snad by mohlo i diváky. Moc se těším na první reakce,“ svěřil se Zeman, kterého zatím můžeme znát ze seriálů, jako jsou například Horákovi.
Souboj Coverů - Zeman
Zdroj: TV Nova

Sám Zeman je veselá kopa, rád baví sebe i své okolí. Během moderování Coca-Cola Souboje coverů tedy bude sázet právě na humor, který považuje za jednu ze svých silných stránek. Zeman zatím podle svých slov nemá žádný moderátorský vzor, vždy se ale rád podívá na Leoše Mareše, který v SuperStar 2018 moderuje živé přenosy.
Souboj Coverů - Zeman - 1
Zdroj: TV Nova

Zemana mohou diváci vídat kromě Coca-Cola Souboje coverů také jako backstage moderátora SuperStar. Právě po boku Leoše Mareše. „Je to něco jiného, než jsem byl zvyklý dělat, ale našel jsem si k tomu cestu přes herectví, že to zkouším skloubit, a moderovat herecky. V Souboji Coverů to šlo, ale teď v SuperStar je potřeba být zase trošku normální reportér. Je to celkem oříšek,“ říká Marek.
TOP MOMENTY ze zákulisí
Zdroj: TV Nova

Tak se nezapomeňte dívat, další díl Coca-Cola Souboje coverů už ve středu 16. 5. 2018 v 17:00 na Novaplus.cz!
  

Maci