Nový online pořad Coca-Cola Souboj coverů nabídne unikátní spojení zábavy, napětí a především muziky

Coca-Cola Souboj coverů
Zdroj: Nova.cz

Videoportál Nova Plus uvádí nový původní online pořad Coca-Cola Souboj coverů! Bude plný zábavy, napětí a především muziky. Pod vedením známého režiséra Marcuse Kruga se proti sobě postaví osm mladých umělců, kteří se pokusí svým pojetím známých písní dostat až do finále.

Už 28. března odstartuje na platformě Nova Plus zbrusu nový pořad, v němž půjde o jediné – co nejlépe zazpívat známou píseň dle vlastního výběru a porazit soupeře. V Coca-Cola Souboji coverů se proti sobě postaví osm veřejně známých interpretů, kteří kromě zpěvu ukáží, zda v sobě mají sportovního ducha a umí se zachovat chladnou hlavu v nečekaných situacích.
 

Celým pořadem bude provázet moderátor Marek Zeman a diváci se můžou těšit i na řadu známých osobností. Například i zpěvačku Lindu Finkovou, která spolupracuje na pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas.
 

Jako zkušená muzikálová zpěvačka a především hudební lektorka zastane roli porotkyně. „Na tento formát se těším od první chvíle, co jsem se o něm dozvěděla. Bude to strašně napínavé a zároveň zábavné. Jen tedy musím říct, že nerada rozhoduji a srovnávám kvality dvou zcela jiných interpretů, tak to pro mě bude trochu náročné,” svěřila se Linda Finková.
 

„To je naprosto perfektní! Myslím, že nové je dobré a jinak tomu nebude ani v tomto případě. A jelikož máme osm velmi šikovných a nadaných umělců, myslím, že se má hudební scéna na co těšit,” uzavřela se smíchem.
 

Soutěžící zatím zůstávají v utajení, nicméně během následujících dní budou den po dni odkryti na sociálních sítích. Fanoušci tak mohou s napětím sledovat, zda se v osmičce umělců objeví i jejich oblíbenec.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

MŇAAAU! Největší kráska na castingu šokovala porotu SuperStar. Udělala ze sebe zvíře! VIDEO

NEJLEPŠÍ VYSTOUPENÍ třetího dílu SuperStar: Které to bylo? Přehrajte si všechna znovu a hlasujte!