Kdo je láskou vítězky prvního dílu Coca-Cola Souboje coverů? Mariana Prachařová přiznala, koho miluje!

Zdroj: TV Nova

Mariana Prachařová pochází z herecké rodiny, ona sama se ale dala na dráhu zpěvačky. Třiadvacetiletá studentka si uvědomila, že právě hudba ji naplňuje a chtěla by se jí v budoucnu věnovat. Jak se vypořádala s první velkou zkouškou začínajícího muzikanta?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

V prvním díle zábavné hudební show Coca-Cola Souboj coverů postoupila do čtvrtfinále se svojí verzí Diamonds od zpěvačky Rihanny. Proti ní nastoupila youtuberka Hell Navrátilová. „Byla jsem v šoku, nečekala jsem to! Čekal jsem, že vyhraje Helluš,“ okomentovala své vítězství. „Má hrozně zajímavý hlas,“ uzavírá Mariana s úsměvem.

Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Nejvíce ji však potěšil názor herečky a zpěvačky Lindy Finkové, která účinkovala jako hudební koučka v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. „Lindy si moc vážím jako zpěvačky, o to víc si její chválu a kritiku beru!“ neskrývá nadšení z postupu.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Její cover, který Lindu uchvátil, má na YouTube přes 100 tisíc zhlédnutí. A jaký cover zvažuje do dalšího kola? „Ještě nevím, chtěla bych zkusit Justina Biebera. Proč? Protože ho miluji,“ přiznává svoji hudební platonickou lásku Mariana.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Jak bude pokračovat její cesta soutěží? To máte možnost sledovat každou středu od 17:00 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo podle vás podal lepší výkon?

Hlasovalo 1232 lidí.


 

Maci