Popelčin příběh, Laciho nový hit, premiéra Jasmíny, Leoš Mareš a nekompromisní konec

Zdroj: TV Nova

Premiérově nedělní večer televize Nova bude ve znamení SuperStar. V další fázi soutěže, která nese název Super Výběr, na diváky čekají silné příběhy soutěžících, skvělý a také překvapivě hrozný zpěv i budoucí hvězdy. Šance poznat novou SuperStar se zvětšují, rozhodně je na co se těšit.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Letošní ročník SuperStar se posouvá do další fáze. Po šesti dílech castingu přichází na řadu takzvaný Super Výběr. Jak už jeho název napovídá, soutěžící se eliminují. Z přibližně 120 vybraných zpěváků zůstane na konci Super Výběru TOP 20. A procházka růžovým sadem to nebude. Soutěžící si v něm sáhnou na dno svých fyzických i psychických sil. A porotci budou nekompromisní.

Zákulisím všech tří dílů Super Výběru diváky provede půvabná moderátorka Jasmína Alagič, která se pro soutěžící stane modlou. Bude je podporovat, motivovat a zbavovat trémy. K ní se také připojí populární moderátor Leoš Mareš!

Jasmina Alagič
Zdroj: TV Nova

O nekompromisním postoji porotců se přesvědčí Ondřej Hütter, stane se živoucím důkazem toho, že porota se v Super Výběru s nikým párat nehodlá, protože průměrné výkony už tady nemají místo.
Ondřej Hütter
Zdroj: TV Nova

Soutěžící Ladislav, který okouzlil porotce, diváky i ostatní soutěžící svým hitem Pošta, během Super Výběru bude udržovat optimistickou náladu, rozdávat smích i radost. Jak už je mu vlastní. A také vybalí svůj další hit!
Laci
Zdroj: TV Nova

Diváci také uvidí příběh soutěžící Zuzany, který se velmi podobá tomu z pohádky o Popelce. Ve stejný večer Super Výběru měla Zuzana totiž maturitní ples. Dva důležité momenty, a tak jako dívka z pohádky, utíkala při odbíjení hodin.
Popelka v SuperStar
Zdroj: TV Nova

Porotkyně Katarína Knechtová zdá se v Super Výběru o dost přitvrdí. „Haberův model“ ji zřejmě přirostl k srdci a jízlivostí před soutěžícími šetřit nebude. Jednomu dokonce řekne, že je příkladem zpěváka bez citu, a že zřejmě nebude dobrý ani v posteli!
SuperStar - Katarína Knechtová
Zdroj: TV Nova

Na castingu mladá zpěvačka Juliána s přehledem vyhrála titul Nejšílenější vizáž SuperStar 2018. Bude to dost i na to, pokořit Super Výběr?
Juliána Hamranová
Zdroj: TV Nova

Příběh Denisy Čermákové v úvodním castingovém kole chytil za srdce Česko i Slovensko. Denisa už odmalička statečně bojuje s koktavostí a teprve nedávno se její život začal po nové terapii razantně zlepšovat. Velkým triumfem byl i postup do Super Výběru, tak uvidíme, jak zabojuje dál.
SuperStar - Katarína Knechtová
Zdroj: TV Nova

Je důležité umět si zkrátit čas mezi natáčením a trošku se odreagovat. Ve volných chvílích během castingů byl Ben s Paľem Haberou přistižen při hře o to, kdo umí lépe žonglovat. Co myslíte vy? A vznikne zákulisní blbnutí i při Super Výběru? To vše a více se dnes večer ukáže.


120 soutěžících a 3 nekonečné noci. Přichází ten pravý křest ohněm. Super Výběr pěvecké soutěže SuperStar začíná už dnes 8. dubna ve 20:20 na Nově.

 

 

 

Maci