SUPERSTAR 2018: Nejen skvělé pěvecké výkony, ale také pomoc potřebným! Připomeňte si nejsilnější momenty

Publikováno 17. 6. 2018
Zdroj: TV Nova

Holky to v SuperStar 2018 klukům pořádně nandaly! O titul nejlepší zpěvačky a výhru ve výši dvou milionů korun totiž bojovaly tři zpěvačky – Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Co všechno letošní ročník přinesl?

 Přehrát nejnovější díly SuperStar

Tisíce mladých zpěváků přišly na casting a chtěly se stát SuperStar. Nebo se alespoň probojovat o kousek blíž svým snům – živit se hudbou. SuperStar 2018 nebyla jen o zpěvu a mladých nadějných talentech, ale také o pomoci těm, kteří neměli v životě tolik štěstí. Pomocnou ruku v těchto chvílích podala nadace Nova – jako v případě Matyáše Vlka, nebo hitmakera Ladislava Angyala.

Zdlouhavé castingy plné čekání, náročný Super Výběr, kde byli soutěžící i několik dnů bez spánku a semifinálová kola ve velké stylu, která se odehrávala v kostele v Litoměřicích. Ve finálových kolech to vybraní finalisté následně rozbalili na velkém pódiu, jehož výstavba trvala celých 29 dní.


To vše museli soutěžící, kteří se do SuperStar 2018 přihlásili, absolvovat a ještě se během krátkého časového úseku naučit velký počet nových a v některých případech i neznámých songů. Tou, která podle diváků v tomto náročném souboji obstála nejlépe, byla Tereza Mašková. Ty nejsilnější momenty si můžete připomenout v reportáži.

 

 

Tereze i ostatním finalistům přejeme hodně štěstí. Doufáme, že se neztratí a těšíme se na všechny jejich písně!

 

 

kuci