PÍSNIČKÁŘ SE SLAVNÝM JMÉNEM: Jan Nedvěd vyjádřil obavy! Každou chybu uslyšíte na míle daleko

Zdroj: TV Nova

Písničkář, básník a skladatel. Tyto slova pasují k mnoha lidem. Například k Leonardovi Cohenovi nebo k Janu Nedvědovi. A co teprve, když to spojíte dohromady! Na tuto kombinaci se můžete podívat v nové hudební show Coca-Cola Souboj coverů.

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Honza se zpěvu se věnuje v plném rozsahu už několik let. Kromě toho, že pracuje na vlastní tvorbě, také skládá texty i hudbu jiným interpretům. „Napsal jsem například písničku Ztracená pro Shopaholic Nicol nebo Rozlétám pro Kate Rezkovou,“ vzpomíná na své skladatelské úspěchy.

Souboj coverů - Jan Nedvěd - 3
Zdroj: TV Nova

Je také výborným řečníkem, jelikož natáčí vlastní show s názvem Pořad, o kterým jsem nevěděl. Tam si zve známé osobnosti. Mimo YouTube ho můžete najít na Instagramu, kam dává své hudební počiny a cestovatelské zážitky. V Souboji coverů se rozhodl zpívat písničku Hallelujah od kanadského písničkáře Leonarda Cohena.

Souboj coverů - Jan Nedvěd - 2
Zdroj: TV Nova

Píseň Hallelujah má pořádně košatou historii. Nejslavnější píseň Leonarda Cohena se dočkala stovky coverů. Přezpívali ji hvězdy jako John Cale, Jeff Buckley, Bob Dylan nebo Ed Sheeran. A k těm stovkám umělců se řadí také Jan Nedvěd. „Písnička mě baví hrát i zpívat, ale je to pořádný risk. Každý ten text zná a každá chyba bude strašně moc slyšitelná,“ lamentuje nad výběrem písně.
Souboj coverů - Jan Nedvěd - 1
Zdroj: TV Nova

V duelu narazí na zpěvačku Adrianu Marii. Jak jejich vzájemný duel dopadne? To zjistíte už ve středu 4. dubna 2018 na Nova Plus.

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 137 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÁ BEYONCÉ? Adriana Marie mobilizuje odvahu! Z Honzy Nedvěda jsem nervózní...

VIDEO: Procítěný love song dostal celou porotu SuperStar

Maci