VIDEO: Nový klip Kataríny Knechtové je plný emocí. Krásná porotkyně SuperStar se v něm pořádně rozjela!

Katarína Knechtová
Zdroj: Instagram

Porotkyně Katarína Knechtová zazpívala v SuperStar svou novou píseň Svety. Co v ní odhaluje? Podívejte se!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

„Svety“! Tak se jmenuje podmanivá novinka zpěvačky, skladatelky a textařky Kataríny Knechtové. Novinka úspěšné hudebnice měla premiéru v megashow Česko Slovenská SuperStar, kde Katka září v porotě. Skladbu produkoval Randy Gnepa, hudbu i text má na kontě sama Katarína. Zpěvačka si dokonce napsala scénář k videoklipu, který režíroval Martin Kazimír.

 

Poslechněte si chytlavý song, ve kterém vám Katarína odhalí naše „Svety“! „Chyťme sa za ruky, duša je krajinou, nech sa viac nemusíš báť, zastavme bozkom svet, netúžim po inom, čo viac si môžeme priať...“ zpívá Katka Knechtová v novince.

Katarína Knechtová - 5
Zdroj: Instagram

„Když jsem chtěla, aby píseň měla tanečnejší charakter, volba produkce padla na mého hudebního bratra Randyho Gnepu, skladbu jsem nahrávala v mém domovském studiu – Studio7. Písnička je o světech v nás. O světě, který prožívá každý z nás v sobě a svět, který žijeme navenek. O tom, že lidská duše je nekonečnou krajinou, ve které je možné úplně všechno. Každý prožívá svůj vniterný svět, který je často v konfliktu s tím venkovním, reálným, a lidi se často bojí jít za svým vnitřním pocitem,” svěřila se Katarína Knechtová. Katka Knechtová je hvězdou poroty v megashow Česko Slovenská SuperStar, jak to všechno sympatická hudebnice stíhá?

Katarína Knechtová - 6
Zdroj: Instagram

„To je právě překvapení i pro mě samotnou, že mám tak tvořivé období. Myslela jsem si, že nebudu nic stíhat, že nebudu mít chuť a energii dělat nové věci, ale je to přesně naopak. Inspirací pro mě bylo všechno to, čím jsem si prošla za poslední půlrok. A velký význam pro mě měla energie mladých lidí, kterými jsem obklopená na SuperStar,” prozradila Katarína Knechtová.

 

 

K novému singlu stihla Katka natočit i emotivní videoklip. Klip se natáčel v ruinách staré a opuštěné budovy v Bratislavě. Režii klipu má na kontě Martin Kazimír. Ve videoklipu účinkují herci i neherci, Branislav Altus, Barbora Andrešičová, Bronislava Kováčiková, Maroš Laurinec, Juraj Očenáš, Tomáš Pokorný, Paulína Repčíková.


„Námět jsem si napsala sama. Scenáristicky ho zpracoval a režie se ujal Martin Kazimír, se kterým jsem už spolupracovala při videoklipu k singlu Naveky. Hlavním kameramanem klipu je Mário Ondriš. Klip má celistvý příběh, snímá vnitřní konflikty šesti postav, které prožívají svoje vnitřní světy, touží po něčem, ale neví anebo bojí se to často navenek projevit,” řekla Katka Knechtová.

Katarína Knechtová + TOP 5 - Spomal
Zdroj: TV Nova Katarína Knechtová + TOP 5 - Spomal'

Katka aktuálně skládá nové písně, a to nejen pro sebe, ale i na nové album Lucie Bílé. Léto má nabité kocerty a těší se na festivaly. Na podzim chystá Katka pro fanoušky překvapení v podobě zajímavých koncertů. Všechny informace o aktivitách a tvorbě sympatické umělkyně najdete na www.katarinaknechtova.com a na Instagramu a Facebooku Katarína Knechtová (official).

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova