POSLECHNĚTE SI NOVÝ SINGL Elišky Ruskové a Tomáše Karlíka ze SuperStar! Bude tohle české Despacito?

Společný song Tomáše Karlíka a Elišky Ruskové: Nedej se
Zdroj: oficiální zdroj

Eliška Rusková to v letošní SuperStar dotáhla až do TOP 3, kde obsadila s těsným počtem diváckých hlasů druhé místo. Po soutěži se nevzdává a stále si jde za svým, má napilno a hudbě se dál věnuje s plnou vervou. A nutno podotknout, že se jí daří. Společně s Tomášem Karlíkem vydala nový singl. Je to pořádná pecka! Tak si ho poslechněte.

Přehrát nejnovější díly SuperStarTomáš Karlík, účastník SuperStar 2018, to dotáhl až do semifinálové dvacítky. Skromný jednadvacetiletý kluk z Hodonína všechny uchvátil svým optimismem a pozitivní náladou. Ta ho neopustila ani po předčasném konci v soutěži. Rozhodl se prorazit svým novým singlem Nedej se.

Tomáš Karlík
Zdroj: TV Nova

„Nedej se jsem skládal ve svém zamilovaném období. Vypráví příběh o romantické hádce, kdy se partnerka snaží zachránit rozpadající se vztah, ale zjišťuje, že už je vše ztraceno. Teď má na výběr dvě možnosti - sesype se, nebo se nedá a jde dál? Chtěl jsem posluchačům v podobných situacích dát sílu umět se rozhodnout a jít si za vlastním štěstím,” přiblížil příběh své nové písně.
Na pomoc si přizval další účastnici pěvecké soutěže Elišku Ruskovou. Ta byla takovým rozkošným klenotem letošní SuperStar. Teprve patnáctiletá kráska bojovala až do posledního dechu proti ostříleným kolegyním Tereze Maškové a Karmen Pál-Balážové. V Super finále skončila těsně druhá za celkovou vítězkou Terezou.
SuperStar 2018: Tereza, Karmen, Eliška - TOP 3, poprvé v historii tři zpěvačky v Super finále
Zdroj: TV Nova

„Píseň mám na kytaru složenou už dva roky, ale pořád jsem hledal ten správný zvuk a doprovod. Až ve studiu kluků z kapely Exit Empire jsme tomu dali ten správný letní nádech, a hostující Eliška Rusková ten song pozvedla na další úroveň svým úžasným hlasem a talentem,” prozradil o svém prvním hitu.


 


Maci