Stříbrná SuperStar Eliška Rusková vydala další singl: Odrovná vás dokonalým zpěvem i klipem! VIDEO

Eliška Rusková to v nejnovější SuperStar dotáhla až do TOP 3, kde obsadila druhou, stříbrnou příčku. Po soutěži se nevzdává a stále si jde za svým, má napilno a hudbě se snaží dál věnovat!

Zatím poslední SuperStar skončila v červnu minulého roku a zpěvačky umístěné na prvních třech místech se rozhodně činí. Bronzová Karmen Pál-Baláž přijala angažmá ve skupině Peha, vítězná Tereza Mašková se vrhla do další soutěže a ještě v listopadu bavila diváky show Tvoje tvář má známý hlas. A Eliška Rusková se zatím jako jediná připomíná spíše sólovými singly a různými uměleckými spoluprácemi.

Vyhlášení vítěze Eliška a Tereza
Zdroj: TV Nova

Během působení v SuperStar 2018 se řadila k nejmladším účastníkům vůbec, bylo jí teprve patnáct let. A v tomto škole povinném věku se Eliška nemůže, jako její kolegyně, s plnou vervou vrhnout do hudebního světa.
Eliška Rusková - Shakespears Sisters: Stay
Zdroj: TV Nova Eliška Rusková - Shakespears Sisters: Stay

Ale i přes to vydala během léta hit EL LATINO, který za jediný den od zveřejnění získal přes devadesát tisíc přehrání na YouTube. Následovaly spolupráce například s dalším ex-superstaristou Tomášem Karlíkem nebo raperem LaFrem.


Nyní, téměř po roce od startu SuperStar, vydala v kompilaci s mladým rapperem ESEM další singl. Příběh československé spolupráce dvou mladých talentů začal na Czech Social Awards, kde společně poprvé vystoupili. Na pódiu jim to klapalo a za svůj výkon sklidili velký úspěch.

Eliška Rusková a rapper ESO
Zdroj: oficiální zdroj

ESO už měl v té době se svým producentem Markem Vossem rozpracovaný song a hledal někoho, kdo by dobře nazpíval refrén. S tím si Eliška hravě poradila. „Pro mě byla spolupráce s Esem skvělá a doufám, že nebyla poslední. Ráda poznávám nové lidi a Eso je super kluk. Klip i song se mi moc líbí a jsem s ním spokojená,” říká Eliška.
Eliška Rusková - Christina Perri: A Thousand Years
Zdroj: TV Nova Eliška Rusková - Christina Perri: A Thousand Years

Kromě Elišky a ESA za tímto počinem stojí jíž zmíněný Mark Voss, vítěz mezinárodní soutěže Spinnin Records, a Eliščin producent Viktor Dyk, který je spoluautorem soundtracku k filmům Snowboarďáci a Ro(c)k podvraťáků a je také stálým členem RockOpery Praha. Na videoklipu pracoval zkušený tým Mavrov Production a zatančili v něm S3T KIDZ.
Eliška Rusková
Zdroj: TV Nova

Pokud se chce Eliška dál vézt na vlně trendů, vlastně dělá vše správně. Některým posluchačům by se však přece jen líbilo, kdyby přišla s něčím osobitějším. Všichni vzpomínají na její výkon jako Whitney Houston s písní I Will Always Love You. Připomeňme ale, že je jí pořád teprve šestnáct let a že má všechno teprve před sebou!


 

Maci