Kdo vyhraje Souboj coverů? Na pomoc soutěžícím přispěchají režiséři videoklipů Mandrage nebo Bena Cristovaa!

Aktualizováno 15.5. 2018 15:38
Souboj coverů - finálová trojka
Zdroj: TV Nova

Co čeká tři finalisty v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů tentokrát? Pomohou jim s tím tři čeští režiséři, kteří pracují například s Benem Cristovaem, Milanem Peroutkou nebo Mandrage!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů už zažili ledacos. Od zpívání v komfortním prostředí studia přes nervy drásající duely v rádiu Evropa 2, které slyšela doslova celá republika, až po busking na pražském nábřeží.

Souboj coverů - busking - 6
Zdroj: TV Nova

V posledním duelu si finalisté měli za úkol připravit dvě písničky. Z toho jednu jako duet s jedním z vyřazených zpěváků. A ke všemu na to měli necelý týden. Mariana si vybrala Honzu Nedvěda, se kterým si zazpívala Imagine Dragons, na druhé straně Vojta zvolil Gabču a společně si zazpívali hit filmu Camp Rock 2.
Jan Nedvěd a Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

O vítězi tohoto před-finálového kola rozhodla Emma Drobná, vítězka předchozího ročníku SuperStar. Do finále poslala Vojtu, Marianu a Gabču.

NA CELÝ DÍL SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE!

A co čeká soutěžící ve finálovém duelu? Na to si budete ještě muset počkat. Ale nebude to nic snadného. V tomto díle se objeví mimo jiné tři čeští režiséři, kteří spolupracují s hvězdami, jako je Nicol, Sebastian, Milan Peroutka, Voxel, Mandrage, Adam Mišík, Marek Ztracený, Thom Artway, Zrní nebo Lenka Dusilová.
Vojta Drahokoupil a Gabriela Heclová
Zdroj: TV Nova

Více se dozvíte v Coca-Cola Souboji coverů ve středu v 17:00 na video portálu NovaPlus.

Kdo vyhraje Souboj coverů?

Hlasovalo 85 lidí.
 

 

Maci