Evergreeny z řady Avon True

Publikováno 14. 5. 2018
AvonSS
Zdroj: Avon

Některé věci nikdy nevyjdou z módy. Klasický trenčkot. Baleríny. Malé černé. A v neposlední řadě pak produkty z řady Avon True. Přesvědčily se o tom i vyřazené semifinalistky Superstar, které jsme těmito produkty nalíčili v rámci dne proměn s Avonem. Dívky sice nepostoupily, ale slušelo jim to jako skutečným hvězdám.

Kdyby vaše kosmetická taštička měla obsahovat jenom čtyři produkty, díky kterým byste byla schopná vykouzlit elegantní look, pak by to určitě měly být tyto:

AvonSS
Zdroj: Avon

Matná rtěnka True Colour

Osudová žena nemusí mít vždy podpatky, ale bez rtěnky nevyjde ani s odpadky! Každá si najde svůj zamilovaný odstín, který nanesete díky sametovému složení. Vaše rty budou mít úžasně sytou a matnou barvu, ale zároveň budou hydratované.
AvonSS
Zdroj: Avon

Ideal Flawless make-up

Dá vaší tváři vše, co od kvalitního make-upu chcete: 100% krytí, přirozený vzhled bez efektu masky a vyberete si odstín, který přesně sedne k vašemu typu. Náš dvorní vizážista Pavel Bauer radí použít k jeho nanášení štětec a na místa, která potřebují větší krytí nanést ještě korektor.

Řasenka Ultra Volume

Každá z nás chce řasy o 100% hustší a zvednuté od konečků. Právě to je podstata této řasenky, jejíž oválný kartáček nanáší barvu rovnoměrně a tím vytváří vskutku ohromující efekt.
AvonSS
Zdroj: Avon

Rozjasňující perly na tvář

Malý zázrak odrážející světlo, který Pavel Bauer doporučuje nanést štětcem na celou tvář a klidně během dne využít místo pudru. Rozjasnění tváře bude přímo oslňující!

Chcete vidět jak sme proměnili semifinalistky pomocí těchto produktů? Klikněte na www.avon.cz/jak-se-lici-superstar a inspirujte se!

Komerční článek