Karmen a její přirozeně půvabný look

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj

Finalistka Superstar Karmen Pál-Baláž je nejen úžasná zpěvačka, ale kráska, která se však v soukromí nelíčí a ani si nebarví vlasy. Její přirozený půvab podpořil dvorní vizážista AVON Pavel Bauer.

Pokud jste podobný typ jako Karmen a líčíte se stejně jako ona – pouze pro speciální příležitosti – nechte se inspirovat naturálním lookem, který Pavel Bauer okomentoval slovy: „Celé líčení jsem postavil na přirozenosti.“ Tak se do toho pustíme!

AvonSS
Zdroj: Avon


Jako základ použil Pavel matující pudr Flawless v unikátní podobě pleťových perel, který je dokonalým mixem tří odstínů. Pudr nanášejte na ošetřenou a hydratovanou pleť velkým kulatým štětcem. K základu Pavel dodává: „Pokud není pleť dokonalá, kombinujte pudr s korektorem a pro zdravější vzhled pleti použijte tvářenku.“ Karmen však byla ráda, že se Pavel nesnažil zakrýt její krásné pihy.

AvonSS
Zdroj: Avon


Karmen používá jen málo líčidel – většinou si vystačí s řasenkou. Pavel pro tento look vybral řasenku Winged Out, která dokonale odděluje řasy a zároveň je prodlouží. Líčení očí Pavel okomentoval takto: „Řasy v tomto looku vynikají. To byl záměr a ten jsem podpořil tím, že jsem použil velmi světlé oční stíny.

AvonSS
Zdroj: Avon


Líčení Pavel završil rtěnkou True Color v odstínu Tender Kiss. Jak sám Pavel říká: „Působí lehce, půvabně a neotřele. Stejně jako Karmen.“

AvonSS
Zdroj: Avon


Naturální Karmen look byl dotažen do všech detailů. Na její nehty Pavel použil lak Nailwear Pro + v odstínu Simply Cinnamon, který je jemný a přirozený. Vydrží až 12 dnů a díky obsahu komplexu dura-plus, jsou nehty i zpevněné.
AvonSS
Zdroj: Avon

Karmen byla fakt nádherná! Pokud vás zajímají její exkluzivní fotografie, pak mrkněte na www.avon.cz/jak-se-lici-superstar.

Komerční článek