Štěstí máme ve svých rukách

AvonSS
Zdroj: Avon

V jedné známé písní se zpívá, že „štěstí je krásná věc“. Ano, štěstí je ten nejúžasnější stav mysli, kterého můžeme dosáhnout. Pro každého z nás symbolizuje štěstí něco jiného. Co znamená pojem „štěstí“ pro Daru Rolins? Třeba vás její pozitivní životní postoj inspiruje.
Někdo nachází štěstí v obklopení rodiny, jiného naplňuje euforickými pocity cestování nebo úspěchy v zaměstnání. V každém případě je štěstí něco, co je prchavé a musíme si ho užívat pokaždé, když naše tělo zalije ten blažený pocit. Třeba když se procházíme rozkvetlou alejí nebo v případě, že uvaříme něco dobrého pro milované osoby. Štěstí máme ve svých rukách a musíme je vnímat všemi smysly.

Příjemná vůně dokáže taky navodit pocity štestí a důkazem toho je nový parfém Luck Limitless od Avonu, který v sobě snoubí směs luxusních ingrediencí, kde hlavním tónem je exkluzivní diamantová ambra. Dotek exotického pomela, zlaté orchideje a sladké vanilky z Madagaskaru v tyhle vůni si oblíbila i zpěvačka Dara Rolins, která na otázku, kdy se cítila nejšťastnější, odpověděla: „Pokud se bavíme o těch velkých momentech, tak je to bezkonkurenčně narození mojí dcery Laury. V běžném životě jsem ráda za svoji povahu, jelikož mě dělá šťastnou i to, že třeba svítí slunce.

Její povaha se odráží i v jejím vidění světa: „ Dívám se na svět pozitivně. Vidím sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. A upřímně si myslím, že za spoustu šťastných i těch méně šťastných momentů si může člověk sám. Každý svého štěstí strůjcem. Pochopila jsem jednoduchost rozhodnutí, že chci být šťastná a chovám se podle toho. Není možné žít ve štěstí každý den - ani bych nevěděla, co štěstí je, kdybych nezažívala i krušné momenty – je to o rovnováze jako ve všem.“'

Na otázku, čím Dara dělá šťastnými lidi kolem sebe, odpověděla s úsměvem: „Tím, co umím nejlépe a co dělám nejraději - takže svojí hudbou.

AvonSS
Zdroj: Avon


Květen je pro AVON měsíc lásky a štěstí

Přicházející léto se v Avonu nese ve znamení štěstí. Od 24. května do 14. června v Avonu poběží Šťastná kampaň, ve které se můžete těšit na výhodně nabídky označena symbolem čtyřlístku. Přidejte se k Avonu také a vyhrajte v průběhu Šťastně kampaně například stříbrně náušnice s kameny Swarovski Crystals, nebo dovolenou v hodnotě 50 000 Kč. Více informací najdete na www.avon.

Komerční článek