PRÁVĚ V PRODEJI: Nadupaný speciál SuperStar je plný rozhovorů, fotografií i soutěží o hodnotné ceny!

Časopis SuperStar
Zdroj: TV Nova

Ve středu 25. dubna vychází speciální časopis k živým přenosům SuperStar. Najdete v něm exkluzivní rozhovory se soutěžícími i porotou, spoustu fotografií ze zákulisí a také pět unikátních plakátů!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Speciální magazín přináší výběr toho nejlepšího ze SuperStar. Je plný příběhů a portrétů soutěžících, poroty i moderátorů. Najdete v něm rozhovory, plakáty, fashion story, ale také soutěže o vstupenky na finálový večer a o telefony a trička. Zároveň vám představí jedinečnou hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů.

SuperStar - Super Výběr 3. díl - TOP momenty - 8
Zdroj: TV Nova


Časopis dává do prodeje společnost Bauer Media ve spolupráci s TV Nova a webem www.jenproholky.cz. Tento nadupaný SuperStar speciál vychází už ve středu 25. dubna, tedy jen pár dní před začátkem přímých přenosů semifinálových dílů pěvecké soutěže!


Uvnitř časopisu najdou čtenáři speciální dárek – plakáty všech čtyř porotců a moderátorů s podpisem! Časopis připomíná také osudy účastníků předchozích řad.

SuperStar 6. díl - Anketa porotci
Zdroj: TV Nova


Časopis můžete  zakoupit v běžné prodejní síti za cenu 35 Kč a současně prostřednictvím SMS či jednorázového předplatného.


Nezapomeňte sledovat první živý přenos SuperStar už v neděli 29. dubna od 20:25 na Nově.

 Maci