VIDEO: Přišla, zazářila, zvítězila. Takhle neskutečně zpívala Eliška Rusková ve 12 letech!

Eliška Rusková
Zdroj: YouTube.com

Eliška Rusková byla jednou z nejmladších soutěžících, která se v SuperStar 2018 objevila. Že v ní dřímá velký talent, ukázala už na castingu, kde se blýskla písní Chandelier od kanadské zpěvačky Sii. Eliška ale soutěže vyhrávala už daleko před SuperStar a k vítězství jí pomohl i tento hit...

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Křehká dvanáctiletá tmavovláska, která vstoupila na pódium Orlovské SuperStar, všechny přítomné ihned ohromila nejen výběrem písně, ale především její interpretací. Není divu, že Eliška tenkrát s písní I will always love you od Whitney Houston v soutěži zvítězila.

 

Píseň Whitney Houston si Eliška jako trumf schovávala až do Super finále SuperStar, kde po odzpívání sklidila velký úspěch a lidé jí tleskali vestoje. Podle divácké ankety jde vůbec o nejlépe odzpívaný song SuperStar 2018!

Eliška tak díky skvělému výkonu, který podala nejen v Super finále soutěže, skončila na celkovém druhém místě těsně za Terezou Maškovou. Stačilo málo a stala by se nejmladší vítězkou SuperStar v historii! Výsledek byl totiž neskutečně těsný.

110

GALERIE: SuperStar 2018 se stala Tereza Mašková!

Zdroj: TV Nova

TOP 10 FINALISTŮ - Příběh nekončí

Hodnocení:

 

kuci