VIDEO: Robinson Martin promluvil o budoucnosti i o nové přítelkyni! Jaké to mezi nimi je?

Zdroj: TV Nova

Vítěz druhé řady Robinsonova ostrova Martin Složil po návratu překvapil. Málokdo mohl tušit, že se v bláznivém Robinsonovi skrývá i pěvecký talent! Ten světu předvedl v soutěži Coca-Cola Souboj Coverů. Jak soutěž zpětně hodnotí a plánuje se zpěvu věnovat i dál? A co prozradil o své přítelkyni?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Hudební reality show Coca-Cola Souboj Coverů se kromě Martina zúčastnili i další zpěváci, jako Mariana Prachařová, Vojtěch Drahokoupil nebo Gabriela Heclová. „Byla to pro mě skvělá zkušenost, měl jsem možnost zazpívat si po boku zkušených zpěváků a zjistil jsem, jak na můj zpěv reagují ostatní. Zatím jsem totiž zpíval jen pro sebe nebo pro přátele,“ popsal Martin.

Souboj coverů - Martin Složil
Zdroj: TV Nova

I když Martina známe jako člověka, který neplánuje nějak extra dopředu, své sny a cíle má. „Určitě chci dál cestovat, to je mým snem už odmalička,“ řekl. S jeho plány ale hodně zamíchala právě hudba. „Chci teď hodně pracovat na mém hlase. S mojí učitelkou zpěvu máme daný takový cíl. Uvidíme, jak to vyjde, a snad mě posluchači budou moct brzo slyšet,“ přiblížil Martin.

Souboj coverů - Martin Složil a Linda Finková
Zdroj: TV Nova

Od návratu z Filipín uběhl už rok. Tehdy ještě nezadaný Martin si teď našel přítelkyni. Je jí charismatická mladá herečka Jenovéfa Boková. Mohli jste jí vidět například ve filmech Občanský průkaz, Svatá čtveřice nebo Láska je láska. „Je to Jenůfka, máme to mezi sebou krásný,“ prozradil.

 

O Martinových plánech do budoucna si poslechněte VÍCE VE VIDEU!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: