SuperStar Emma Drobná se vrací do Česka: O víkendu představí svůj nový singl!

Československá Superstar Emma Drobná má napilno, hudbě se po vítězství v soutěži věnuje s plnou vervou a nutno říci, že se jí daří. Co chystá v dohledné době?

Words, singl SuperStar 2015 Emmy Dribné, se stal jednou z nejhranějších skladeb českých rádií. Nyní Emma přichází s další peckou, píseň s názvem Try představí exkluzivně naživo českému publiku na festivalu Ynspirology, který se koná již tento víkend v pražských Žlutých lázních.

Emma Drobná - 7
Zdroj: Instagram
 

Zdá se, že Emma Drobná je jednou z mála účastnic talentové soutěže, která své vítězství proměňuje v úspěšnou kariéru. Píseň Words má jen na kanálu youtube 5,7 milionu zhlédnutí. Emma se brzy ukáže i českým fanouškům. Vystoupí jako jedna z hlavních hvězd na 3. ročníku městského interaktivního festivalu Ynspirology, kde odehraje i svůj zbrusu nový singl Try, který se stal titulní písní očekávaného českého filmu režiséra Karla Janáka Důvěrný nepřítel s Vojtou Dykem v hlavní roli. „Bude to po delší době, kdy budu vystupovat v Česku a moc se na to těším, jsem zvědavá, jak se bude nová píseň lidem líbit,“ vzkázala Emma z Chorvatska, kde aktuálně tráví chvíli zaslouženého odpočinku.

 

Chcete-li vidět a hlavně slyšet Emmu naživo, přijďte o víkendu 28. – 29. do Žlutých lázní.
 

Ve videu můžete vidět Emmu Drobnou zpívat píseň Hallelujah v Chartshow!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz