Tajný recept Vojty Drahokoupila: Kvůli klipu trénuje se šampionem v thajském boxu

Aktualizováno 17.5. 2018 18:26
Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil
Zdroj: TV Nova

Dvaadvacetiletý zpěvák Vojta Drahokoupil pokračuje v našlápnuté sólové dráze. Po excelentním představení v hudební soutěži Coca-Cola Souboj coverů vydává už 21. května nový videoklip k připravovanému CD, tentokrát k písničce Chci se rvát.

A na co se mohou fanoušci těšit? "Jak už název napovídá, nebude to úplně o lásce. Bude to takovej můj klasickej klip s tragickým příběhem, ale dobrým koncem,“ prozradil Vojta.

Na excelentní zpěv Vojty v Souboji coverů se můžete podívat ZDE

Mladý zpěvák ví dobře, co říká. V předchozím videoklipu totiž jeho přítelkyni, kterou si zahrála herečka Eva Burešová, přejelo auto, a on pak na závěr skladby skočil ze střechy. Co ho k tak dramatickým příběhům v jeho písních vede?

„Nemám rád takové ty image klipy u zdi, snažím se, aby moje písničky měly příběh, něco se v nich stalo. Aby to v divákovi něco vyvolalo. Takže opět je tam nějaká tragédie, ale nechci moc prozrazovat. Je to prostě o tom, že i když jste v nesnázích, musíte se se životem prát, proto ten název,“ vysvětluje Drahokoupil. „Vymyslíme vždycky s mým producentem a skladatelem Honzou Gajdošem super scénář a pak se během pár dnů pokoušíme natočit Hollywoodský film,“ směje se.

 

Bývá také zvykem, že se Vojta při natáčení zraní. „Bylo by to takový chudý, kdybych natáčel klip a neměl nic zlomenýho,“ žertuje zpěvák s tím, že tentokrát to ale musí zaklepat a během natáčení se mu nic nestalo. Ten kvůli klipu začal chodit i na soukromé hodiny thaiboxu. Sparinga mu tam dělá trojnásobný mistr republiky v thajském boxů a K1 Erik Micka. Kromě hudby se Vojta aktuálně živí i jako moderátor v televizi TUTY, kde moderuje hudební hitparádu TUTY CHART.

A i v novém klipu se po Vojtově boku objeví krásná dívka - tentokrát je to Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková (20). „S Vojtou jsme se seznámili asi před rokem, sedli jsme si, takže to pro mě byla zajímavá výzva. Je to moje první herecká zkušenost, možná by mě to i bavilo. Máma o mě vždycky říká, že jsem příšerná herečka,“ směje se Kristýna.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Coca-Cola Souboj coverů, 8. díl: Finálové hudební klání tří zpěváků rozhodne kapela Imagine Dragons!

Coca-Cola Souboj coverů, 5. díl: Adriana Marie a Vojta D. zpívali živě pro tisíce lidí. Do finále jde jen jeden!