Téměř nevidí a žije na ubytovně: Pomozte Matyášovi ze SuperStar i vy, veřejná sbírka zahájena

Albín Matyáš Vlk
Zdroj: TV Nova

Příběh albína Matyáše Vlka dojal diváky SuperStar! Téměř slepému mladíkovi, který potřebuje speciální brýle, na něž však nemá peníze, chtějí lidé pomoci! Podívejte se, jak mu můžete přispět i vy.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Osmnáctiletý Matyáš Vlk z Kopřivnice nemá lehký život. Nemá moc peněz a se svou matkou bydlí v malém bytě na ubytovně. Jakožto albín Matyáš vždy přitahoval zraky ostatních, on sám má bohužel se zrakem problém.

Je téměř slepý a jediné, co mu pomáhá, jsou speciální brýle, které má ale rozbité a na nové nemá peníze. Právě výhra v hodnotě dvou milionů korun byla jednou z motivací, proč se Matyáš do soutěže přihlásil. Peníze nechtěl pro sebe, ale pro svou maminku.Matyášovi se bohužel do dalšího kola postoupit nepodařilo. Jeho příběh však vyvolal vlnu sympatií – diváci SuperStar mu chtějí pomoci, přidat se k nim můžete i vy!


Téměř slepému Matyášovi můžete přispět libovonou finanční částkou:

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 1416
 

Sbírka pro Matyáše Vlka bude probíhat v období 6. březen – 18. březen. V případě, že Nadace Nova obdrží po termínu 18. březen pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.

 

TV Nova