HUSÍ KŮŽE úplně všude! Tereza Mašková přezpívala song vítězky Eurovize

SuperStar Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova

To, že je Tereza Mašková velmi talentovanou zpěvačkou, která každé písni dokáže vdechnout duši a přinést divákům nevšední umělecký zážitek, dokázala už v SuperStar. Stejně jako tomu je u songu vítězky Eurovize.

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Vítězka SuperStar 2018 se nezalekne žádné výzvy a ve svých sedmnácti letech přezpívala song Molitva vítězky Eurovize 2007 Mariji Šerifovićové, která píseň zpívala ve svém národním jazyce – tedy srbštině. Tereza se songu zhostila opravdu velmi precizně a nepodcenila ani výslovnost. Ostatně talent na (nejen slovanské) jazyky předvedla ružovovlasá zpěvačka i v SuperStar. Při hodnocení výkonu songu Vyznanie od Mariky Gombitové Pavol Haber prohlásil, že nebylo absolutně poznat, že Tereza není Slovenka.
 

 
V Super finále SuperStar vystoupil i Mikolas Josef, který sám v této soutěži Českou republiku v letošním roce velmi úspěšně reprezentoval, vybojoval 6. místo a úspěšně odstartoval několik zahraničních spoluprácí.


Uvidíme, jakým směrem se Tereza po skončení SuperStar vydá. Třeba s některým ze svých songů zaboduje i v některé zahraniční soutěži. Nyní ji kromě práce čeká i zasloužená dovolená s rodinou a s kamarádkou Anetou Horňákovou, se kterou ji spojila právě SuperStar.

 

110

GALERIE: SuperStar 2018 se stala Tereza Mašková!

Zdroj: TV Nova

TOP 10 FINALISTŮ - Příběh nekončí

Hodnocení:

 

kuci