ÚŽASNÝ ZPĚV. Tereza Mašková předvedla nejlepší výkon ještě před Superstar. Poslechněte si sami

SuperStar: Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova/ oficiální zdroj

Růžové vlasy, neobyčejný styl a hlas bohyně. To vše vystihuje vítězku letošní Superstar 2018 Terezu Maškovou. A má za sebou více, než si kdo myslel. Možná její nejlépe zazpívanou písničku jste mohli slyšet už před třemi lety.

Přehrát nejnovější díly SuperStarKdyž přišla na casting holka z Třince s růžovými vlasy a spustila písničku Mercy od Duffy, nikdo ještě netušil, že se dívá na budoucí vítězku Superstar. To, že je Tereza velký talent, ale poznali všichni porotci už v castingovém kole. První tóny dokonce zvedly ze židle dva porotce a roztančily je. Jako jedna z mála soutěžících si dokonce po výkonu vysloužila i potlesk.

Bylo tedy jasné, že Tereze není zpěv cizí a něco odzpíváno už má. V Česku se stala známou v různých pěveckých soutěžích ještě jako baculatá dívka a zazpívala si i za velkou louží v Los Angeles na celosvětové soutěži talentů WCOPA. Tam vyhrála první místo za muzikál, druhé za pop a třetí za jazz.

Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova


Není pochyb, že vítězství v SuperStar je zasloužené a že Tereza svůj život věnuje hudbě. Ještě před samotnou Superstar přidávala na svůj youtube kanál nahrávky různých coverů. Dech lidem na sociálních sítích vyráží písničkou Už svou lásku má z muzikálu Romeo a Julie.

 

Dokonale zazpívaná písnička sklidila své ovace už před třemi lety, kdy ji Tereza vypustila ven a stále přibývají další a další komentáře nadšených fanoušků:

Michaela Trojanová: Terezko, máš neuvěřitelně nádherný hlas! Ty celá jsi neuvěřitelná. Máš můj obdiv, vypadáš a zpíváš skvěle, už od první soutěže v roce 2010. Pokračuj prosím, těším se na první koncert! Moc Ti fandíme. :)

Natálie Slivková: musím si to pouštět stále dokola, je to dokonalé :)

Lucie Dohany: Terezko, to je krása. Tak čistý hlas. Máš dar od pana Boha, opravdu nádhera.

 

Ostatně, poslechněte si sami:

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SuperStar 2018 zná vítězku: Stala se jí Tereza Mašková!

Tereza Mašková ze SuperStar ukázala přítele! S jakým sympaťákem teď chodí? FOTO

Nova.cz