Upřímná zpověď Terezy Maškové po vítězství v SuperStar 2018: Štěstí, ale také kritika

Jen pár minut před půlnocí v neděli 10. června usedla na pomyslný trůn nová vítězka SuperStar. Že to bude žena, už bylo předem jasné. O titul se superfinálový večer utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Jak vítězka Tereza celý večer i následných několik hodin po vyhlášení prožívala?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Když z úst moderátorky Jasminy Alagič vzešlo jméno vítězky, na aktéry, kteří v tu chvíli stáli na pódiu, se začaly snášet zlaté konfety. Čerstvá SuperStar 2018 Tereza Mašková tomu všemu v první chvíli vůbec nemohla uvěřit. Velmi milé a nečekané gesto předvedla stříbrná Eliška Rusková, která v první části závěrečného dílu obdržela největší počet SMS hlasů.

Konečný výsledek byl těsný, přesto se miska vah nakonec převážila na stranu Terezky, která společně s ostatními a jednou skleničkou vína, slavila své vítězství až do brzkých ranních hodin.

110

GALERIE: SuperStar 2018 se stala Tereza Mašková!

Zdroj: TV Nova

TOP 10 FINALISTŮ - Příběh nekončí

Hodnocení:

„SuperStar mi dala možnost poznat nové lidi, naučit se pracovat s kamerami, poznat jak tohle všechno funguje a jsem za to moc vděčná, “ poděkovala divákům dojatá vítězka, jejíž další slova si můžete poslechnout v reportáži.

 

Tereze i ostatním finalistům přejeme hodně štěstí. Doufáme, že se neztratí, a těšíme se na všechny jejich písně.

 

 

kuci