TO BUDE ŘEŽBA: Hvězda muzikálu proti mladé herečce! Komu fandíte v dalším Coca-Cola Souboji coverů?

V soutěži Coca-Cola Souboj coverů čeká osm mladých internetových hvězd mnoho záludných výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve čtvrtém kole se proti sobě postaví Vojtěch Drahokoupil a Gabriela Heclová, postoupit však může jenom jeden! Kdo má vaše sympatie? HLASUJTE!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

I v posledním duelu čtvrtfinálové bitvy Coca-Cola Souboje coverů bude zpěv hodnotit porotkyně Linda Finková, kterou si můžete pamatovat například jako hudební koučku ze zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž už zná tři postupující – Marianu Prachařovou, která vyřadila youtuberku Helenu Navrátilovou, Adrianu Marii, která si poradila s písničkářem Janem Nedvědem. A spisovatelku Kate Rezkovou, která vyřadila Martina Složila z Robinsonova ostrova. O poslední semifinálovou místenku se tak utká Vojta D s Gabčou Heclovou.

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil
Zdroj: TV Nova

Vojta Drahokoupil je členem skupiny New Element. Pod jménem Vojta D se ale vydal na sólovou dráhu. Sám si píše muziku i texty a minulý rok mu vyšel singl Slunce. Později téhož roku vydal další singl z připravovaného alba, které vyjde před létem 2018. Jmenuje se V bílých peřinách. Zdá se, že Vojtěch bude v tomto duelu horkým favoritem. Minimálně fanynky jsou na jeho straně. Vojta se pokusí uspět s písní I Won´t Give Up od Jasona Mraze.
Souboj coverů - Gabriela Heclová
Zdroj: TV Nova

Gabrielle Hecl, tedy Gabriela Heclová, je nejmladším účastníkem Coca-Cola Souboje coverů. Tato talentovaná mladá dáma se proslavila hlavně díky svému YouTube kanálu. Na Instagramu ji sleduje více než 270 tisíc lidí. Na kontě má však také jeden husarský kousek. Když hollywoodský skladatel James Newton Howard, autor hudby řady filmových hitů, pro svůj pražský koncert hledal zpěvačku, české top hvězdy strčila do kapsy tehdy devatenáctiletá Gabča. V soutěži zazní cover verze Carry Me Home od Jorji Smith.
Souboj coverů - 4. díl
Zdroj: TV Nova

Jak to celé dopadne, můžete sledovat ve středu 18. dubna 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 178 lidí.Maci