Nový hit Tomáše ze SuperStar: Tentokrát vsadil na letní break-up song

SuperStar - 1. semifinále - Tomáš Karlík
Zdroj: TV Nova

Tomáš Karlík, bývalý semifinalista poslední série Superstar 2018 představil svůj nový single By your side. Uběhl téměř rok od vydání debutového singlu v čestině Nedej se, ve kterém Tomáše doprovázela Eliška Rusková. Tomáš nyní přichází s další letní novinkou, která vás už během prvních tónů postaví na nohy.

Text písně, která v překladu znamená Být po tvém boku, napsala pro Tomáše jeho současná manažerka Petra Hanáková. A jak sama říká, Tomášovi padla jak ulitá. Do tvořivého procesu se zapojil producent a klavírista slovenského zlatého slavíka Miroslava Žbirky Tomas Jochmann, který skladbě dodal ten správny rytmus a feeling. Celý proces trval několik měsíců, během nichž Tomáš dolaďoval poslední detaily.

„By your side vyjadřuje pocity, jaké to je, pokud člověka stále milujeme a něco k němu cítíme navzdory tomu, že jsme ho už dávno ztratili. I přes to že je song o rozchodu, ze kterého je pokaždé těžké se vzpamatovat, snažíte se na vztah a společný život vzpomínat v dobrém a dáváte své lásce tu volnost a svobodu, kterou potřebuje, aby si mohla jít za svým stěstím. Ať už bude vzdálená tisíc mil nebo jen na pár kroků, vždy jí budeš na blízku,“ říká sympatický Tomáš.

Tomáš Karlík
Zdroj: TV Nova

Videoklip, který se natáčel na několik místech v Praze, popisuje příběh 2 mladých zamilovaných lidí. „Klip se natáčel od rána až do večera a i přes to že jsme na to měli jeden den, jsme to bravůrně zvládli. A za to musím poděkovat hlavně Venetia Garai a jejímu týmu, která měla klip na starosti.“
 

Maci