NIC PRO SLABÉ POVAHY! Finalisty Coca-Cola Souboje coverů čeká pekelná výzva!

Publikováno 7. 5. 2018
Souboj coverů - 7. díl
Zdroj: TV Nova

Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů už zažili ledasco. Od zpívání v komfortním prostředí studia, až po nervy drásající duely v v rádiu, které slyšela celá republika. A teď je čeká další zkouška, kterou si musí projít každý začínající hudebník!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Pojďme si shrnout, co se prozatím v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů odehrálo. Původní osmička byla v rozřazovacích duelech zredukována na čtyři účastníky. Vojta Drahokoupil, Kate Rezková, Mariana Prachařová a Adriana Marie. Ti postoupili do dalšího kola, kde byli doslova uneseni a odvezeni do rádia Evropa 2, kde okamžitě po příjezdu museli zazpívat a cappela v živém přenosu. Do finále nakonec postoupili Vojta s Marianou.

NA VŠECHNY DÍLY SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE!

Ti si do příštího duelu měli za úkol připravit dvě písničky. Z toho jednu jako duet s jedním z vyřazených zpěváků. A ke všemu na to měli necelý týden.

Souboj coverů - 7. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Mariana si vybrala Honzu Nedvěda, se kterým si navíc už v minulosti duet vyzkoušela. Na jejich cover hit Dusk till Dawn od ex-člena One Direction Zayna a zpěvačky Sii se můžete podívat ZDE! Adriana si jako první song si střihne Sorry od svého miláčka Justina Biebera. A v duetu zazpívá Radioactive od Imagine Dragons.
Souboj coverů - 7. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Vojtěch Drahokoupil si vybral jako parťáka bývalou přítelkyni Gabču Heclovou. S tou ho čeká hudební spolupráce vůbec poprvé. Jeho prvním songem bude Not Alone od interpreta McFLY. A jako duet zazní písnička Wouldn´t Change a Thing od Demi Lovalo a Joea Jonase.
Souboj coverů - 7. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Rozhodovat budou nejmenší detaily. Jako například komu vydrží nervy a kdo neudělá jedinou chybičku. Kde budou zpívat, komu budou jejich duety určené a kdo bude hodnotit? Na to si musíte počkat do středy 9. května v 17:00 na Nova Plus.Maci