Jan Nedvěd z Coca-Cola Souboje coverů natočil nový klip: Tvůrce čekaly dvě největší noční můry všech filmařů!

Jan Nedvěd má nový klip
Zdroj: TV Nova

Hudebník a skladatel Jan Nedvěd vydal videoklip ke své druhé písni Všechno, co mám. A dal do něj opravdu všechno! Natáčení trvalo dlouhých pět dní a tým potkaly dvě nejhorší noční můry všech filmařů. Které?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Zpěvák Jan Nedvěd po úspěšném songu Nikdy vydal další píseň. Tentokrát o trochu pomalejší. Ke skladbě Všechno, co mám však natočil velmi propracovaný videoklip, na kterém dělal tým lidí přes pět dní ve velmi těžkých podmínkách – v chladu a přírodě. „V okolí Karlových Varů jsme strávili celkem 5 dní na place. K tomu nepočítám další dny strávené střihem, úpravami a barvením. Je to rozhodně nejsložitější vizuální projekt, který je spojen s mojí hudbou,“ prozradil Nedvěd, který svými nápady pořádně potrápil filmaře.

Souboj coverů - Jan Nedvěd - 3
Zdroj: TV Nova

Do videa si totiž kromě zajímavých lokací přál děti a zvířata. „Na place jsme měli 2 noční můry všech filmařů – děti a zvířata. Ale způsob, jakým to režisér Jan Anděl ukočíroval, byl bez chyby,“ uvedl dále s tím, že klip má kromě poutavého děje také poselství.

Jan Nedvěd
Zdroj: TV Nova

„Každému z nás se v určitou chvíli něco nedaří, nevěříme si, nejsme si jisti tím, co děláme. Myslíme si, že nejsme dostatečně dobří. To může umocnit naše okolí. Rodiče, spolužáci, kamarádi nás mohou dostat na kolena nevhodným komentářem, nedostatkem taktu, nebo prostě tím, že skutečně nevěří v naší výjimečnost. Může to strašně bolet, někdy i dost dlouho, nebo dokonce ovlivnit to, co v životě děláme,“ svěřil se zpěvák, jež se inspiroval vlastním životním příběhem. Sám si nebyl jistý tím, co dělá a neměl dostatečnou podporu okolí, a tak své sny málem vzdal. „Stalo se mi to taky, stejně jako každému. Ale našel jsem svojí cestu, něco co mě baví, v čem si věřím a za co jsem každý den rád,“ upřesnil a poslal všem svým fanouškům vzkaz. „Dělejte co vás baví, věřte si. Protože dřív, nebo později, se objeví někdo, kdo ocení, že dáváte všechno, co máte. A dá vám totéž,“ uzavřel.
 


 

Nedvěd nyní dokazuje, že když se člověk zapře, svých snů dosáhne. Mimo to, že je aktuálně vyhledávaným skladatelem a dělá již na druhé skladbě Kateřiny Rezkové, je součástí hudebního pořadu Coca-Cola Souboj coverů, který vysílá portál NovaPlus.cz. Aktuálně se také věnuje další autorské tvorbě a plánuje vystoupení a koncerty!

 

Na v pořadí již třetí díl Coca-Cola Souboje coverů se můžete těšit ve středu 11. dubna na portálu Nova Plus.

 

kuci