Ve čtvrtém duelu Coca-Cola Souboje coverů slavil Vojta D. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Souboj coverů - 4. díl - anketa
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtém duelu soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Vojta D a Gabriela Heclová, postoupit z posledního duelu však mohl jenom jeden! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál sympaťáka Vojtu. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měl vyhrát?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Diváci měli ve čtvrtém díle příležitost vidět dva neskutečně vyrovnané výkony. Vojtěch Drahokoupil v kůži pop rockového zpěváka Jasona Mraze a Gabriela Heclová jako anglická zpěvačka Jorja Smith. „Takže i poslední duel si musíme rozlousknout! Lindo, chopte se jich,“ zahájil moderátor Martin Zeman. Jak si s tím zkušená pěvkyně a porotkyně poradila?

Souboj coverů - Gabriela Heclová - 4
Zdroj: TV Nova

No rozhodně to nebyla lehká práce. V duelu se sešli dva absolutně skvělí a na vysoké úrovni zpívající umělci. Ale o tomhle je soutěžení, někdo vždy musí vyhrát a někdo prohrát. První přišel na řadu Vojta D. „Totálně profesionální zpěv, krásný vibratone – takové to moc rozsáhlé, stařecké. Navíc zazpíváno citlivě,“ zhodnotila jeho výkon.
Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil - 1
Zdroj: TV Nova

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Pak přišla na řadu Gabča. A stejně jako v případě Vojty, i pro ni našla pouze superlativa. „Jistý a pěkný hlas. Zpíváno ve skvělé náladě, je z toho cítit, že jste herečka,“ řekla na adresu nejmladší účastnice. „Všechno je tak, jak má být. Hezký kudrlinky, všechno sedělo od vás obou,“ nedokázala najít žádné zápory. Slova to jsou krásná, ale jak z toho ven? Rozhodnout se musí.
Souboj coverů - Gabriela Heclová - 6
Zdroj: TV Nova

Teď řeknu jméno jedno a tomu druhému bych nejraději dala žolíka, aby se vrátil zpátky, protože to je prostě hnus,“ zavtipkovalo. Pak se podívala doleva a řekla „Vyhrává Vojta!“ Ten tedy postupuje do dalších kol. Pokud jste fandili Gabče, nezoufejte, soutěž neopouští a bude tam do konce. A třeba si ještě zazpívá, kdo ví?

Co vás čeká příští týden? Soutěžící poprvé opustí komfort nahrávacího studia a vydají se ven. Je pro ně připravena pořádná výzva, o které se dozvědí jen pár vteřin před tím, než se zapnou kamery. Tak to sledujte 25. dubna od 17:00 na Nova Plus!

 


Maci