Ve druhém duelu Coca-Cola Souboje coverů slavila Adriana Marie. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Jak dopadl druhý duel?
Zdroj: TV Nova

Ve druhém díle soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Adriana Marie a Jan Nedvěd, postoupit z prvního smíšeného duelu však mohl jenom jeden! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál pohlednou brunetku. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měla vyhrát?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Diváci měli ve druhém díle příležitost vidět dva neskutečně vyrovnané výkony. Jan Nedvěd v kůži Leonarda Cohena a Adriana Marie jako anglická zpěvačka Dua Lipa. „Já budu psychická opora a vy, Lindo, si je dejte!“ Zahájil moderátor Martin Zeman. Jak si s tím zkušená pěvkyně a porotkyně poradila?

Souboj coverů - Adriana Marie
Zdroj: TV Nova

Dneska to mám trochu těžší. Musím říct, že to bylo relativně vyrovnaný,“ zahájila svůj monolog. Nejprve přišel na řadu Jan Nedvěd. „Honza má hezký a vysoký hlas. Šoupnul tam hezký feeling (pocit), který nevypadá, že by byl pouze odposlouchaný a naučený, prostě byl tvůj. Jenom ta nevyrovnaná hlasitost mi vadila.“
Souboj coverů - Jan Nedvěd - 3
Zdroj: TV Nova

Pak přišla na řadu Adriana. Tu nejprve zaskočila nečekanou otázkou! „ Jste vzdělána klasicky?“ zeptala se na její hudební průpravu. Linda se však dočkala záporné odpovědi. „Nemám žádné hudební vzdělání,“ přiznala. „Protože tam slyším takový hlavový tón, což mi normálně vadí, ale u vás naopak. Zpíváte krásně čistě,“ uzavřela učitelka Populárního zpěvu na pražské Konzervatoře.


NA CELÝ 2. DÍL SOUBOJE COVERŮ SE PODÍVEJTE ZDE


Linda nejraději chtěla pustit oba, ale to pravidla neumožňují. Musela zvolit jednoho. „Oba zpíváte moc krásně, ale vyhrává Adriana,“ rozhodla. Zpěvačka dívčí skupiny Infinity tedy postupuje do dalších kol. Pokud jste fandili Honzovi, nezoufejte, soutěž neopouští a bude tam do konce. A třeba si ještě zazpívá, kdo ví?

Kdo podle vás podal lepší výkon?

Hlasovalo 80 lidí.

Co vás čeká příští týden? Další parádní duel, tentokrát s Robinsonem Martinem Složilem a youtuberkou Kate Rezkovou! Tak se nezapomeňte dívat, další díl Coca-Cola Souboje coverů už ve středu v 17:00 na Novaplus.cz!

 

Maci