VELKÉ PŘEKVAPENÍ ve finále Souboje coverů: Na vítěze se můžete těšit v SuperStar!

Souboj coverů cena pro vítěze
Zdroj: TV Nova

Osm soutěžících a jeden vítěz, který si své místo na výsluní musel tvrdě vybojovat. Ve hře nyní zůstali tři stateční, kteří bojují o celkové vítězství v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů. Jaká speciální cena čeká na vítěze?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Nejprve to byly náročné duely, následoval zpěv v éteru rádia pro několik tisíc posluchačů a tím to zdaleka nekončilo. Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů následně šli doslova s „kůží na trh“ a na Malé Straně se utkali v drsném souboji pro to nejnáročnější obecenstvo – zpívali kolemjdoucím na ulici v rámci takzvaného buskingu.

To ovšem ještě zdaleka nebyl konec. Zpěv na ulici vrátil do soutěže Gábinu Heclovou, která vypadla v jednom z předchozích kol. Na Gábinu, Marianu Prachařovou a Vojtou Drahokoupila pak čekalo natáčení klipu na libovolný song kapely Imagine Dragons.

Coca-Cola Souboj coverů
Zdroj: TV Nova


Vítěz získal kromě dalších skvělých cen také možnost zazpívat si na Super Finále SuperStar, které se uskuteční 10. června!

 

Kdo se stal vítězem Coca -Cola Souboje coverů? Na to se podívejte ZDE. Celé klipy jednotlivých finalistů najdete už ve čtvrtek na Nova Plus.

 

kuci