VOJTA D z Coca-Cola Souboje coverů otevřeně: Má vlastnosti světové SuperStar? Prozradil, jak na tom je!

Zdroj: TV Nova

Mít talent, ustát tlak, napsat si hudbu, umět tancovat, vyprodat haly a stadiony, být pro fanoušky modlou. To je jenom pár vlastností, které by měla mít každá hvězda. Které z nich má hvězda z Coca-Cola Souboje coverů?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Vojta Drahokoupil má ještě celý život před sebou. Jeho kariéra je zatím v plenkách a i přesto se těší obrovské popularitě. Kariéru odstartoval kolem osmnáctého roku s chlapeckou skupinou New Element. Toto mladé uskupení dokázalo, že v česku dokáže od dob Luneticů ještě fungovat úspěšný boyband. Po konci v kapele vrhl na muzikály a věnuje se svojí sólové dráze.

Vojta Drahokoupil a Markus Krug
Zdroj: TV Nova

A Vojta se nebál ani přiblížit divákům, jaké vlastnosti má taková superstar, kterou on možná brzo bude. „Musí být pohotový a neustále připravený, musí umět prodat sám sebe na podiu, musí dokázat lidi nabít pozitivní energií – to je ten základ,“ prozradil Vojta. A má on některé podobné vlastnosti?„Já si osobně myslím, že díky divadlu a koncertovaní zkušenosti mám, ale musím se ještě hodně učit,“ prohlásil.

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil - 4
Zdroj: TV Nova


NA CELÝ DÍL SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE!

Za tři roky ve světě hudby toho stihnul dost. A před sebou má zářnou budoucnost. Vše už záleží jenom na něm. Momentálně působí v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, která zkouší, co všechno mladí umělci dokáží. Vojta se dostal momentálně do semifinále.

Jak si vede sledujte každou středu od 17:00 na Nova Plus!

Kdo podle vás podal lepší výkon?

Hlasovalo 55 lidí.Maci