VOJTA DRAHOKOUPIL ŠOKUJE: Ze školy umí jednu věc naprosto perfektně. Zvládnete to líp než on?

Aktualizováno 6.5. 2018 12:19
Zdroj: TV Nova

S kariérou začal v čerstvých osmnácti letech a pak to všechno vzalo rychlý spád. Dnes je Vojta Drahokoupil známý především jako zpěvák - a vy ho můžete každý týden vidět v online pořadu Souboj coverů, kde předvádí, že zazpívat dokáže opravdu vše!

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Vojtěch Drahokoupil alias Vojta D je v prvé řadě muzikant, ale taky muzikálový herec. Možná vás tak překvapí, jakou školu vystudoval. „Já jsem vystudoval hotelovou školu v Mariánských lázních, takže jediný co umím, je rychle nakrájet cibuli,“ pobavil svými průpovídkami.

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil
Zdroj: TV Nova

Se zpěvem začal ale docela pozdě. Až v osmnácti letech. Už dnes ale ví, že tohle byla správná cesta. Taky přiznal, že sociální sítě jdou úplně mimo něj. „Já vím, že to letí psát blogy a dělat youtube, ale já si radši složím písničku a to je pro mě víc,“ vyzradil. První song, který mu vyšel nesl název Slunce. Momentálně plánuje vydat další singl, aby ho mohl hrát během léta na festivalech.
Souboj coverů - Adriana Marie vs. Vojtěch Drahokoupil - 6
Zdroj: TV Nova

Poslední tři roky žije v Praze s přítelkyní, která jeho tvorbu a uměleckou duši podporuje. Když přišla nabídka účinkovat v Souboji coverů, nekývl na ni ale hned! „Okamžitý to nebylo, ale jsme tady dobrá parta. Mám radost, že jsem do toho šel,“ přiznává.

CELÝ DÍL SOUBOJE COVERŮ NAJDETE ZDE!
Vojta Drahokoupil a Linda Finková
Zdroj: TV Nova

Vy ho můžete vidět nejen na portálu Nova Plus v Souboji coverů ale i s novou kapelou, která nese jeho jméno v názvu na festivalech! A co prozradil víc? To zjistíte v naší reportáži.

 


Maci