Z džungle na pódium: Robinson Martin bude bojovat v pěvecké soutěži! Konkurence je velká

Zdroj: TV Nova

Nový online pořad Souboj coverů ukáže divákům osm mladých umělců a jejich neotřelé pojetí známých písní. Na koho se diváci mohou těšit?

Na webu NovaPLUS se již 28. března 2018 představí zbrusu nový online pořad s názvem Souboj coverů, ve kterém se proti sobě postaví osm mladých umělců. Ti se budou snažit uspět se svým podáním známých písní a dostat se tak až do finále.

Jedním ze soutěžících je i Martin Složil, účastník druhé řady drsné reality show Robinsonův ostrov. Tomu zpěv rozhodně není cizí. „Já jsem se zpěvu věnoval, protože mě to bavilo a nějakým způsobem mě to naplňovalo. Tahle soutěž je pro mě další výzva,“ řekl Martin otevřeně.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin

Martinovi se postaví například i Helena Navrátilová, úspěšná česká youtuberka, která si od začátku svého působení na internetu dokázala vybudovat obrovskou fanouškovskou základnu. „Já se těším, že si zazpívám,“ komentovala Helena pořad nadšeně.

Hell Navrátilová
Zdroj: TV Nova

Příležitost utkat se v nové soutěži se známými tvářemi si nenechal ujít ani zpěvák Vojtěch Drahokoupil. „Já mám rád výzvy a když jsem se dozvěděl, kdo všechno tady bude, tao to bylo rozhodující,“ vysvětloval Vojta svůj účast na projektu.

Vojta Drahokoupil - 11
Zdroj: oficiální zdroj

Na koho dalšího se mohou diváci těšit v pořadu Souboj coverů, kdo je bude pořadem provázet a kdo bude hodnotit výkony jednotlivých soutěžící? Na to se podívejte v reportáži!

 

Pořad Souboj coverů startuje 28. března 2018 na NovaPLUS!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ