SuperStar: Tereza Mašková
aktualizováno 20.06.

ÚŽASNÝ ZPĚV. Tereza Mašková předvedla nejlepší výkon ještě před Superstar. Poslechněte si sami

Růžové vlasy, neobyčejný styl a hlas bohyně. To vše vystihuje vítězku letošní Superstar 2018 Terezu Maškovou. A má za sebou více, než si kdo myslel. Možná její nejlépe zazpívanou písničku jste mohli slyšet už před třemi lety.

Tereza Mašková cesta soutěží
11.06.

DOJEMNÉ VIDEO: Od prvních castingů až k vítězství! Podívejte se, jak růžovka Tereza Mašková prolétla soutěží

O tom, že si Tereza Mašková vítězství v SuperStar 2018 právem zasloužila, není pochyb. V každém kole diváky překvapovala a od 1. semifinále, kdy dostala ze všech deseti dívek nejvíce SMS hlasů a přímo do finále ji katapultovali diváci, brilantně zpívala jednu pecku za druhou. Byl to například song Billie Jean od Michaela Jacksona, se kterým zaválela první finálový večer, pak následovaly pecky jako Chandelier od Sii, Uptown funk od Bruna Marse, Vyznanie od Mariky Gombitové až po Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Připomeňte si Terezinu cestu soutěží v následujícím videu!

Vítězka SuperStar 2018
aktualizováno 11.06.

PROZRAZENO: Jaká byla první slova čerstvé vítězky SuperStar 2018 Terezy Maškové? Podívejte se na video!

Favorité to v talentových soutěžích nemají vůbec snadné a jejich cesta v soutěži nemusí vždy končit vítězstvím. Tereza Mašková ovšem dokázala i ve velkém Super finále potvrdit svoji pozici, i když to díky skvělým výkonům Elišky Ruskové a Karmen Pál-Baláž neměla vůbec jednoduché. Na konci večera Tereza z úst moderátorky Jasminy Alagič uslyšela své jméno a ve vteřině se na ni snesla záplava zlatých konfet. Na pomyslném trůnu nahradila Emmu Drobnou, vítězku SuperStar 2015, která talentované zpěvačce předala šek v hodnotě dvou milionů korun.

Tereza Mašková: Jednoho dne se vrátíš
aktualizováno 11.06.

ZROZENÍ HVĚZDY: Česko a Slovensko mají novou SuperStar 2018! Emma Drobná má dokonalou nástupkyni

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala. O pomyslný trůn se mezi sebou utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Která z dam ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězila? Připomeňte si její nejsilnější momenty.

Sabina Křováková - rozhovor
04.12.

NENÍ TO ZADARMO: Před čím varovala budoucí soutěžící vítězka třetí řady Česko Slovenské SuperStar?

Sabina Křováková, vítězka třetí řady Česko Slovenské Superstar, v rozhovoru prozradila, co chystá pro své fanoušky. Pro budoucí účastníky pěvecké soutěže SuperStar má také jeden velmi důležitý vzkaz!