AvonSS
02.06.

Karmen a její přirozeně půvabný look

Finalistka Superstar Karmen Pál-Baláž je nejen úžasná zpěvačka, ale kráska, která se však v soukromí nelíčí a ani si nebarví vlasy. Její přirozený půvab podpořil dvorní vizážista AVON Pavel Bauer.

AvonSS
aktualizováno 31.05.

Štěstí máme ve svých rukách

V jedné známé písní se zpívá, že „štěstí je krásná věc“. Ano, štěstí je ten nejúžasnější stav mysli, kterého můžeme dosáhnout. Pro každého z nás symbolizuje štěstí něco jiného. Co znamená pojem „štěstí“ pro Daru Rolins? Třeba vás její pozitivní životní postoj inspiruje.

AvonSS
14.05.

Evergreeny z řady Avon True

Některé věci nikdy nevyjdou z módy. Klasický trenčkot. Baleríny. Malé černé. A v neposlední řadě pak produkty z řady Avon True. Přesvědčily se o tom i vyřazené semifinalistky Superstar, které jsme těmito produkty nalíčili v rámci dne proměn s Avonem. Dívky sice nepostoupily, ale slušelo jim to jako skutečným hvězdám.

AvonSS
08.05.

Najděte řasenku, která vás promění v bohyni

Bez jakého produktu dekorativní kosmetiky většina žen nevyjde na ulici? Jasně – bez řasenky! Jak si vybrat ideální řasenku a dosáhnout dokonalého vzhledu?

AvonSS
04.05.

Obočí dává obličeji charakter

Možná se to zdá divné, ale nic nepokazí celkový vzhled obličeje jako špatně upravené obočí. Ale buďme pozitivní – perfektní péče o obočí z nás může udělat úplně nového člověka. Nic není nemožné a AVON respektive jeho dvorní vizážista Pavel Bauer ví, jak na to.

AvonSS
20.04.

Vyberte si vůni podle hvězd

Znamení zvěrokruhu na nás mohou prozradit i to, co by bylo lepší utajit. Ale nebojte se, hvězdy znají i vaše skvělé vlastnosti a dokonce i to, který parfém od AVON vám nejlépe sedne. Pokud se chystáte sobě, kámošce, mamince nebo ségře koupit novou vůni, tak si nejdřív přečtěte náš horoskop, a určitě nesáhnete vedle.

AvonSS
aktualizováno 18.04.

Sexy kouřové oči

Kouřové líčení neboli „smokey eyes“ je velice oblíbené, sexy a slušivé. Že nevíte, jak na něj? Dvorní vizážista AVON Pavel Bauer vám to krok za krokem popíše.

AvonSS
aktualizováno 16.04.

Vybarvěte se podle svého typu

Chcete být za stále za hvězdu? Stačí si vychytat barevné kombinace podle svého typu a za každých okolností vám to bude slušet.

AvonSS
aktualizováno 11.04.

Okouzlující líčení pro obrýlené krásky

Časům, kdy se lidé za brýle styděli, už dávno odzvonilo. Z brýlí se stal vyhledávaný módní doplněk a tak není divu, že po nich často sáhnou i ženy, které je vůbec nepotřebují. Jak ale vytvořit make-up, který podtrhne přirozenou krásu a neskryje ji za dioptrickými sklíčky? Víme, jak na to!

AvonSS
aktualizováno 11.04.

AVON a známé tváře fandí ženám

AVON fandí ženám! Už 130 let! Fandí ženám, aby byly krásné, zdravé, sebevědomé a jednoduše spokojené. Známé influencerky a blogerky, které ovlivňují a inspirují tisíce žen, se k této vlně ženské solidarity a energie připojily a vzniklo fandimezenam.

AvonSS
aktualizováno 11.04.

Svetry dolů, tělo ven!

Jaro je tu, teplé oděvy odkládáme do skříní a nastává jedna pravidelná obava každé holky i ženy: jak já budu v létě vypadat v plavkách?!? Klid! Budete vypadat fantasticky! Protože je tu AVON Works.

AvonSS
aktualizováno 16.04.

V každé době chtěly ženy svůdné rty

Rtěnka je základní ženská zbraň a má dlouhou a fascinující historii. I když se její podoba za posledních 5000 let výrazně měnila, efekt svůdných rtů je stejný.