Emma Drobná a Tereza Mašková
01.08.

Emma Drobná otevřeně: Na novou SuperStar Terezu Maškovou má jasný názor! VIDEO

Vítězka Česko Slovenské SuperStar 2015 Emma Drobná potěšila své fanoušky na festivalu Ynspirology. Na pódiu se objevila i se svým přítelem Štěpánem Urbanem. Co chystá v dohledné době?

SuperStar 2018 TOP 10 anketa
aktualizováno 04.07.

OPRÁŠENO Z ARCHIVU: Takhle zpívali finalisté SuperStar 2018 na castinzích. Ušli velký kus cesty!

Vzpomenete si ještě jak vypadali a co zpívali finalisté SuperStar 2018 na castingu? Připomeňte si, jaké byly jejich výkony na začátku soutěže!

Vítězka SuperStar 2018
aktualizováno 11.06.

PROZRAZENO: Jaká byla první slova čerstvé vítězky SuperStar 2018 Terezy Maškové? Podívejte se na video!

Favorité to v talentových soutěžích nemají vůbec snadné a jejich cesta v soutěži nemusí vždy končit vítězstvím. Tereza Mašková ovšem dokázala i ve velkém Super finále potvrdit svoji pozici, i když to díky skvělým výkonům Elišky Ruskové a Karmen Pál-Baláž neměla vůbec jednoduché. Na konci večera Tereza z úst moderátorky Jasminy Alagič uslyšela své jméno a ve vteřině se na ni snesla záplava zlatých konfet. Na pomyslném trůnu nahradila Emmu Drobnou, vítězku SuperStar 2015, která talentované zpěvačce předala šek v hodnotě dvou milionů korun.

TOP 3 SuperStar 2018
aktualizováno 10.06.

3. MÍSTO v Super finále SuperStar: Kdo šel z kola ven těsně před tím nejlepším?

TOP 3 opouští v Super finále se slzami v očích jedna ze soutěžících! Je to velmi emoční chvíle, protože je to kousíček před vítězstvím. Nedá se nic dělat, titul SuperStar 2018 může mít jen jedna a tahle dáme to není...

SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení
aktualizováno 10.06.

SUPER FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení, společný song, Emmu Drobnou a další hosty!

Nestihli jste jednotlivá vystoupení Super finále SuperStar? Chtěli byste se ještě jednou podívat na ty nejzajímavější momenty? Nezoufejte. Vše podstatné si můžete přehrát zde.

Tereza Mašková na generálce
aktualizováno 10.06.

VIDEO: Tereza Mašková v slzách před Super finále SuperStar. Zhroutila se na pódiu

Tereza Mašková se během generální zkoušky na přímý a o absolutní vítězce rozhodující přenos SuperStar 2018 rozbrečela přímo během zpěvu písně Jendoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Proč? Podívejte se na dojemné video.

SuperStar livestream 4. finále
aktualizováno 04.06.

Živý přenos ze zákulisí SuperStar – 3. 6. 2018

Jak to vypadá v zákulisí SuperStar? Jaké jsou pocity mladých zpěváků v okamžiku, kdy odejdou z pódia? Exkluzivní přenos ze zákulisí čtvrtého finále SuperStar 2018 moderoval Marek Zeman, který vyzpovídal soutěžící i hvězdné hosty.

SuperStar 2018 – livestream
aktualizováno 04.06.

SUPERSTAR ŽIVĚ: Ptali jste se vyřazených finalistů Petra Borkovce a Jakuba Pružinského

V SuperStar 2018 už zbývají pouze tři soutěžící. Včera večer, těsně před branami Super finále, vypadli Jakub Pružinský a Petr Borkovec. Co měli udělat jinak? Jak prožívali celou pěveckou soutěž? A jak jim změnila život?

Eliška Rusková - Christina Perri: A Thousand Years
aktualizováno 03.06.

Eliška svým vystoupením ohromila publikum i porotu! A co vás?

Poté, co Eliška Rusková ve čtvrtém finále SuperStar, při boji o postup mezi TOP 3, zazpívala první tóny písně Thousand Years od Christiny Perri, všem v sále naskočila husí kůže! Prostě zaválela. Podívejte se na to sami.

SuperStar 4. finále jednotlivá vystoupení
aktualizováno 03.06.

ČTVRTÉ FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení!

Nestihli jste jednotlivá vystoupení čtvrtého finálového večera SuperStar? Chtěli byste se ještě jednou podívat na ty nejzajímavější momenty? Nezoufejte. Vše podstatné si můžete přehrát zde. Výkony soutěžících průběžně doplňujeme!

3. finále SuperStar - livestream
28.05.

Přímý přenos ze zákulisí SuperStar – 27. 5. 2018

Jak to vypadá v zákulisí SuperStar? Jaké jsou pocity mladých zpěváků v okamžiku, kdy odejdou z pódia? Exkluzivní přenos ze zákulisí třetího finále SuperStar 2018 moderoval Marek Zeman, který vyzpovídal soutěžící i hvězdné hosty.

SuperStar 3. finále jednotlivá vystoupení
aktualizováno 28.05.

TŘETÍ FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení!

Nestihli jste jednotlivá vystoupení třetího finálového večera SuperStar? Chtěli byste se ještě jednou podívat na ty nejzajímavější momenty? Nezoufejte. Vše podstatné si můžete přehrát zde.