Karmen Pál-Baláž
aktualizováno 02.10.

VIDEO: Karmen ze SuperStar chystá velké překvapení pro fanoušky. Rodí se první deska!

Bronzová výherkyně hudební soutěže SuperStar 2018 Karmen Pál-Baláž prožila léto na prknech, co znamenají svět. Okatá Slovenka, která v současnosti zpívá s kapelou Peha, celé léto koncertovala. Čas si ovšem našla i na přátele, s nimiž podnikala turistické výlety nebo byla na koupališti. Jak se změnil její život po absolvování pěvecké soutěže a co chystá nadaná kráska pro své fanoušky? To zjistíte ve videu!

SuperStar výsledky
aktualizováno 12.06.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ: Vítězství Terezy Maškové bylo těsné! Novou SuperStar mohla být Eliška Rusková

Když se ve finále sejdou dvě brilantní zpěvačky, je vždy složité rozhodnout o tom, která je lepší. Nyní je jasné, že vítězství růžovovlasé Terezy Maškové bylo mnohem těsnější, než kdokoliv předpokládal.

Časopis SuperStar
aktualizováno 25.04.

PRÁVĚ V PRODEJI: Nadupaný speciál SuperStar je plný rozhovorů, fotografií i soutěží o hodnotné ceny!

Ve středu 25. dubna vychází speciální časopis k živým přenosům SuperStar. Najdete v něm exkluzivní rozhovory se soutěžícími i porotou, spoustu fotografií ze zákulisí a také pět unikátních plakátů!

Souboj coverů - Adriana Marie vs. Vojtěch Drahokoupil
aktualizováno 24.04.

DRUHÁ FÁZE SOUTĚŽE: Účastníky Coca-Cola Souboje coverů čeká pořádná výzva, která není pro slabé povahy!

Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů poprvé opustí komfort nahrávacího studia a vydají se ven. Pro čtyři semifinalisty je připravena pořádná výzva, o které se dozvědí jen pár vteřin před tím, než se zapnou kamery!

Souboj coverů - 4. díl - anketa
19.04.

Ve čtvrtém duelu Coca-Cola Souboje coverů slavil Vojta D. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Ve čtvrtém duelu soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Vojta D a Gabriela Heclová, postoupit z posledního duelu však mohl jenom jeden! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál sympaťáka Vojtu. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měl vyhrát?

Souboj coverů - 4. díl
16.04.

TO BUDE ŘEŽBA: Hvězda muzikálu proti mladé herečce! Komu fandíte v dalším Coca-Cola Souboji coverů?

V soutěži Coca-Cola Souboj coverů čeká osm mladých internetových hvězd mnoho záludných výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve čtvrtém kole se proti sobě postaví Vojtěch Drahokoupil a Gabriela Heclová, postoupit však může jenom jeden! Kdo má vaše sympatie? HLASUJTE!

Jak dopadl druhý duel?
aktualizováno 05.04.

Ve druhém duelu Coca-Cola Souboje coverů slavila Adriana Marie. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Ve druhém díle soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Adriana Marie a Jan Nedvěd, postoupit z prvního smíšeného duelu však mohl jenom jeden! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál pohlednou brunetku. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měla vyhrát?

Coca-Cola Souboj coverů
aktualizováno 03.04.

Robinson Martin září v pěvecké soutěži. Jeho výkon očaroval i hvězdu Tvojí tváře!

Martin Složil, sympatický soutěžící z druhé řady Robinsonova ostrova, zkouší své štěstí v pěvecké soutěži Coca-Cola Souboj coverů. Hlasová koučka Linda Finková byla z jeho výkonu unešená!

Souboj coverů - druhý duel - 1
aktualizováno 03.04.

Adriana Marie vs. Jan Nedvěd: V druhém díle Coca-Cola Souboje coverů zazní nejčastěji přezpívavaný song!

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve druhém kole se proti sobě postaví Adriana a Petr, postoupit však může jenom jeden! Kdo se vám líbí víc?

Souboj coverů - Martin
aktualizováno 24.03.

Z džungle na pódium: Robinson Martin bude bojovat v pěvecké soutěži! Konkurence je velká

Nový online pořad Souboj coverů ukáže divákům osm mladých umělců a jejich neotřelé pojetí známých písní. Na koho se diváci mohou těšit?

Katarína Knechtová SuperStar
aktualizováno 14.03.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, Kataríno: Krásná porotkyně SuperStar slaví narozeniny. Na svůj věk vůbec nevypadá!

Katarína Knechtová je v porotě SuperStar nováčkem, přesto už během tří catsingových kol stihla diváky přesvědčit, že díky bohatým zkušenostem toho může soutěžícím mnoho předat!

Katarína Knechtová - SuperStar
aktualizováno 28.02.

Katarína Knechtová promluvila o SuperStar: Je to peklo! Co jí po boku Matěje, Bena a Pala tak vadí?

Kateřina Knechtová je jedinou ženou v porotě pěvecké soutěže SuperStar 2018. Prozradila, jak se jí s kolegy pracuje, a jestli už má své finálové favority. Co by doporučila soutěžícím? Podívejte se na video!