Livestream - 1. finále
aktualizováno 18.06.

DIVOČINA v zákulisí SuperStar: Žádost o ruku i interview se zadní částí těla. Který moment byl TOP?

Zákulisím SuperStar diváky týden co týden provázel Marek Zeman. Během reklamních pauz bylo možné na internetu sledovat, co všechno se děje v ateliéru v Praze na Barrandově – na velkém pódiu i v hledišti. Některé momenty byly pořádně divoké. Který z nich vás nejvíce pobavil?

Milan Peroutka na SuperStar
14.06.

VIDEO: Žádost o ruku v přímém přenosu nedopadla! Milan Peroutka během ní udělal zásadní chybu

I když má Milan Peroutka před začátkem léta mnoho povinností, našel si chvilku a zavítal na poslední přímý přenos SuperStar 2018, kde zpívala i jeho dlouhodobá kamarádka Mariana Prachařová. Milan využil situace a jedné z přítomných dívek daroval prsten! Na jeden detail ale zapomněl...

Mára a Aneta
14.05.

VEZMEŠ SI MĚ? Moderátor v zákulisí SuperStar zjišťoval, jestli má u Anety šanci! Jak dopadl? VIDEO

Když se Aneta Horňáková rozhodla zpívat píseň od zpěvačky Beyoncé, určitě netušila, že jí v kostymérně vyberou velmi vyzývavé a sexy oblečení a že za zády bude mít na pódiu ještě spořeji oděné tanečnice. Vystoupení nadchlo nejen diváky, ale i moderátora zákulisního livestreamu Marka Zemana, který jen stěží skrýval rozpaky. Jak to dopadlo?

Michal Tvrdý - 7
10.03.

Přítelkyně zlomila Michalovi srdce. O ruku tak požádal porotkyni Katarínu

V dalším díle SuperStar se budou řešit milostné peripetie. Drsňák Michal má měkké srdce a dá plný průchod svým emocím. Co na jeho návrh řekne porotkyně Katarína Knechtová?