Sámer Issa
07.08.

SYMPAŤÁK I PRŮŠVIHÁŘ: Sámer Issa slaví Kristova léta a je k nepoznání. FOTO

Děčínský rodák se Syrskými kořeny zamotal v roce 2004 hlavu fanynkám 1. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Připomeňte si, jak se za čtrnáct let od SuperStar změnil.

Česko hledá Superstar - 2004 - Sámer Issa
07.08.

Sámer Issa slaví Kristova léta

Zpěvák Sámer Issa slaví narozeniny

SuperStar moderátorské dvojice
13.07.

Která moderátorská dvojice SuperStar byla nejvíce sehraná? Dejte jí hlas v anketě!

Psal se rok 2004, když se v Česku vůbec poprvé hledala SuperStar. Během krátké chvilky se show stala hotovým fenoménem a ze soutěžících se doslova „přes noc“ staly hvězdy, na které před hotelem čekaly zástupy fanynek a fanoušků. V moderování této pěvecké soutěže se vystřídalo několik dvojic. Které z nich to na pódiu nejvíce ladilo?

Hezounci v SuperStar
08.07.

Česko hledá SuperStar před 14 lety: Který hezounek z prvních řad se stal vaší platonickou láskou?

První tři ročníky Česko hledá SuperStar představily několik skvělých talentů i pohledných a sympatických mužů. Soutěž tehdy zasáhla několik generací a o účastníky byl nebývalý zájem ze stran médií i diváků. Po letech se můžete přiznat, kterému z fešáků jste posílali své SMS hlasy, tajně si lepili jeho fotky do památníčků a měli v pokoji na zdi jeho plakát?

Moderátorky SuperStar
07.07.

Nejlepší moderátorská DVOJKA SuperStar: Se kterou dámou to MAREŠOVI ladilo nejvíc? HLASUJTE

Jsou své a okouzlující, každá po svém. Tina, Jasmina a Adela se staly parťačkami Leoše Mareše při moderování populární pěvecké soutěže SuperStar. Jsou nezapomenutelné a s každou mu to v danou chvíli klapalo. Se kterou ale úplně nejvíc? Vyjádřete váš názor v anketě o nejlepší "marešovské“ duo Česko Slovenské SuperStar!

Vitezove SuperStar anketa
21.06.

VELKÁ ANKETA: Langerová, Mašková, nebo třeba Drobná? Vyberte absolutního vítěze všech SuperStar!

Pěvecká soutěž SuperStar, ať už Česká, nebo Česko Slovenská, má celkem osm vítězů. Který z nich vás nejvíce oslovil? Dejte mu hlas v anketě.

Česko hledá Superstar - 2004 - Aneta Langerová
21.06.

GALERIE: Vítězové Česko hledá SuperStar

Dva vítězové a jedna vítězka Česko hledá SuperStar